2737
2734
عنوان

خدایش بعضی دخترا چقد رو خواستگار عیب میزارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا این خواستگارش که پول داشته و همه چی تموم بوده

لابد دلیل دیگه ای داشته حالا یا منطقی یا غیرمنطقی

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731

۴۰ سال تنها نمونده ک الان بخوا زرتی راضی شه

اگه ادمی بود ک زندگیو ساده میگرفت این همه مدت تنها نمیموند سخت گرفته تنها مونده

خیلیا توانایی سازش با همه ادما رو ندارن ضررشم فقط ب خودشون میرسه لاید اینجور صلاح دیده

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
اولا ک تحصیلات خیلی مهم چون دیدگاه ادم واقعا عوض میکنه . دوما ایشون معیار خودش داره برای زندگیش نکیتونی بگی معیار کسی الکیه . من خودم ترجیح میدم با کسی ازدواج کنم که تمام معیار هام داره و اگه چنین شخصی نباشه مجرد بمونم بهتره .

ازین موردا دور منم هست دخترهمسایمون ۴۳ سالش بود مامانم گفت کار خیر کنم یکی معرفی کرد ۴۵ سالش بود همه چیش عالی گفت نه یکم شقیقه موهاش سفیده😐

گفتم بابا الان جوونا ۲۰ ساله موهاشون سفیده تو چی میگی خودتم ک رنگ میکنی موهاتو

2738

دخترایه ۲۰ سالش خاستگار نداره این داره و ناز میکنه عجیبه بگو داری یائسه میشی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

هرکس معیارخودشو داره

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
چون نمیخوایم به هر قیمتی ازدواج کنیم اگر شرایط باب میل بود بسم الله اگه نبود مگه خونه بابامون چشه؟ ...

خودش ناراحته غمگینه همش  به من میگه همه میرن خونه مادرشوهر ‌...مهمانی میرن ‌...بعد میگه شما روز تعطیل با شوهرت کجا میری

2706