2733
2739
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 12107 بازدید | 176 پست
من تو مهمونی هرررررکاری میکنم ک فقط بچم صداش درنیاد  میزاشی گوشی دستش میموند خونه مردم جای ترب ...

خب کارشما اشتباست

اگه بزاری سرسفره توخونه مردم  بچت موبایل بگیره دستش قشنگ به صاحبخونه بااین کارت داری توهین میکنی این ب کنار

اینجوری کلن بچت عادت میگیره که سرسفره موبایل بگیره دستش وقشنگ از غذا لذت نبره

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

عاقا چشمتون روز بدنبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم اومد همون از درک تو اومدن گفتن ب شوهرم ک این گهی بود ک خودت گرفتیش.پدرشوهرم گفت پفیوز چکار ب پسرم داری تو دیوانه ای لعنت ب کسی ک ترو وارد زندگی ماکرد.من فقط گریه کردم میگفت تو دیروز جلوچشم من بی روسری گشتی😳تو بی حیایی.همونی ک بهم میگفت تو یتیمی من خودم باباتم نگران نباش.یکبار توی این ده سال بدون روسری منو دید.حالادخترای خودش جلو شوهرای همدیگه باتاپ و موی لخت میگردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کارشما اشتباست اگه بزاری سرسفره توخونه مردم  بچت موبایل بگیره  دستش قشنگ به صاحبخونه ب ...

تو مهمونی جای تربیت بچه نیس کسی این رفتارای بچه رو بی احترامی تلقی نمیکنه 

من دقیقا مثل استاتره اخلاقم بچم اذیت کنه نمیتونم جلو خودمو بگیرم و اونوقت همه چی بدتر میشه دیگ کسی ب بجم احترام نمیزاره اگ خودم نزارم برای همین مهمونیو سخت نمیکنم واسه بچه و خودم

حالا گوشیه دیگ بچه های این زمونه ام بدغذان بیشترشون

عاقا چشمتون روز بدنبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم اومد همون از درک تو اومدن گفتن ب شوهرم ک این گهی بود ک خ ...

یا خدا چقده بی حیا و بی آبروی پدرشوهرت چه حرفای زشت و زننده ای 😐😐😐. تعجبم از اینه همش گریه کردی جواب ندادی 🤦🤦🤦

2728
عاقا چشمتون روز بدنبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم اومد همون از درک تو اومدن گفتن ب شوهرم ک این گهی بود ک خ ...

😂خداروشکر یکی عین پددشوهر خودم دیدم خیالم راحت شد تنها نبستم.

ابجی جونم منم دارم از اینا دقیقا همینن شاید بدتر. تنها راهش دوری کردن و رسمی شدنه.

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...

اینارو ب کسی گفت ک سکبار با بدوخوبشون بهشون بی احترامی نکرده کسی ک زمان بارداریش تو چادر و زمان بدنیا اومدن بچه اش تا سه سالگیش تو کانکس زندگی کرد چون براش خونه نمیگرفتن.خودشون تیلیاردرن چهادتا خونه دارن

خلاصه گفت زنگ بزن مادرت گفتم داواشم درجریانه زنگ زدم داداصم همینایی ک ب من گفت ب اونم گفت دیگه نفهمیدم چیاگفت داداشم خیلی محترمه.پدرشوهرم میگفت حیف ک الان شبه وگرنه بیرونت مینداختم.خانواده خودم۳۰۰کیلومترازم دورن

منم پاشدم ب شوهرم گفتم چرا پدرت این حرفا رو زده یهو جنی شد شروع کرد دادو بیداد میخواست با دادو هوار ...

اینجا یه چیز کار میلنگه !!

نمی‌خوام قضاوت کنم،،،،،ولی قضیه یه جوریه!!

یا شوهرت آدم وحشتناک عصبی ،بی منطق،،زورگو و به درد نخوری هست !!

یا اینکه شما یه جوری رفتار می‌کنی که طرف رو به مرز جنون میرسونی!!!و یه جوری از دستت خسته شده !!!

فکر کنم میری اونجا بد رفتار می‌کنی ،،،حالا یا راضی نیستی یا چیزی. ! ‌

میری اونجا یا داد میزنی ،،یا حرف های زشت میزنی ،،،یا تشر میزنی به بچه !!!

فکر کنم اونا هم خانواده حساسی هستن ،،،بخاطر همین شوهرت عصبی میشه 

بنظر من رفتار شما خوب نیست بخوای جلو بزرگترها و جلوی بقیه بخوای سر سفره داد بزنی و بزنی و یا فحش بدی !

2740

چه پدرشوهر داغونی داری فازی چیه؟

شوهرت که بدتره چجوری بااین اوضاع بچه اوردی اخهه😐

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
منم پاشدم ب شوهرم گفتم چرا پدرت این حرفا رو زده یهو جنی شد شروع کرد دادو بیداد میخواست با دادو هوار ...

شوهرت چقدر وحشیه به اونجور مردا اصلا نمیشه حرف زد یه نمونه اش دارم هیچوقت پشتم نبوده کاش گلگی نمیکردی 

هر وقت حرفی در مورد بقیه زدم کلی اشکمو در آورده  

الان بعد چند سال یاد گرفتم هیچ جایی طرفدارش نباشم

همیشه پیش چند تا آدم جو میگیرش همش در حال ضایع کردنمه بهش گفتم تکرار شه دیگه جایی نمیام الان فقط منتظر یه تکرارم  

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

دیگه خواهرشوهرااومدن یکم نصیحت کردنو رفتن بماند ک همه منو مقصر کردن ک نباید با بچه خودم ک ۹ماه حملش کردم و ۶سال تربیت اینجوری حرف میزدم.تمام فحشهارو هم از حودشون یادگرفته اگرنه اغراق نمیکنم دخترم ب حدی با شعورو باادبه ک زبانطده همه فامیله.اسنگذشت تا بعدازظهرروز بعد زنگ درمونو زدن دیدم پدرشوهرمه رفتم سلام کردم دستمو گرفت سرمو بوسید گفت دیروز خیلی عصبی بودم منم گفتم اشکال نداره.پذیرایس کردم رفت.از دیروز صدباره زنگ میزنن احوالپرسیو چاپلوسط ولی محل نذاشتم.الانم زنگ زدن گفتن برا شام بیاین اینجا گفتم شوهرم شام برمیگرده باسد خونه باشم غذا بپزم.نرفتم

اینارو ب کسی گفت ک سکبار با بدوخوبشون بهشون بی احترامی نکرده کسی ک زمان بارداریش تو چادر و زمان بدنی ...

چه غلطااا. چقدر رو دادی به اینا که بهت میگن بیرونت میکنیم. همش تقصیر شوهرتته وقتی جلوی این خاک برسرا بزنه تو گوشت و مثل سیب زمینی یه گوشه نگاه کرده که پدرش هر چی دلش بخواد بارت کنه اینم میاد خودشو نخود هر آشی می‌کنه و میگه میندازمت بیرون. 

سرم درد گرفت از این حجم بی حیایی پدرشوهرت. 

2706