2737
2739
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 12224 بازدید | 176 پست
اینجا یه چیز کار میلنگه !! نمی‌خوام قضاوت کنم،،،،،ولی قضیه یه جوریه!! یا شوهرت آدم وحشتناک عصبی ،ب ...

نه بعضی مردا مریضن عقده توجه دارن کسی بهتر از من با خانواده شوهر نیست چقدر که ضایع ام نکرده و کوچیکم نکرده جلوشون

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
دیگه خواهرشوهرااومدن یکم نصیحت کردنو رفتن بماند ک همه منو مقصر کردن ک نباید با بچه خودم ک ۹ماه حملش ...

نرو کامل سرسنگین شو .حتی با شوهرت .

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیگه خواهرشوهرااومدن یکم نصیحت کردنو رفتن بماند ک همه منو مقصر کردن ک نباید با بچه خودم ک ۹ماه حملش ...

همین ک پشیمون شده خوبه اما سر سنگین باش

جلو اونا اضلااا با بچت بد رفتار نکت

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

ولی خداییش خیلی دنده دارید ،،،،،

من بودم شوهرم با سگ خیابون برام فرقی نداشت دیگخ !!

شما بعد از اون همه توهین و کتک و سیلی و اینا شوهرت شب میخواد بیاد باید خونه باشی و براش شام بپزی!

2731

عصبی هستی ،مهمونی و خونه ی مردم و زحمت مردم جای تربیت کردن بچه نیست ، وقتی دیدم زنگ زدی به داداشت که ۱۰۰۰ کیلومتر فاصله داره متوجه شدم رفتار هات کلا بی مدیریت هست ، راجع اتفاقاات بین شما و شوهرت و خانواده ش نظر نمی‌دم چون حس میکنم کامل تعریف نکردی و اونا نیستن که توضیح بدن ، کوفت و فحش و اینارو بچه از قبل یاد گرفته دیگه.... شوهر خودم همش فحش میده ولی خیلی روی بچه ها کار میکنم تا یاد نگیرن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
ولی خداییش خیلی دنده دارید ،،،،، من بودم شوهرم با سگ خیابون برام فرقی نداشت دیگخ !! شما بعد ...

الکی گفتم ک نرم خونشون.گفتم بی ادبی نشه بزار من اصالت خودمو حفظ کنم اونا بی شخصیت باشن

مشخصه اصلا محل ندادییی 😏😏😏.

والا با این حجم بدرفتاری و فحش هایی که دادن حداقل تا یک سال جواب سلامشونو نمی‌دادی . همین کارا رو می‌کنی که به خودشون این اجازه رو میدن که این طوری رفتار کنم. 

من اگه جات بودم به پدر شوهرم‌میگفتم 

اقای فلانی که دم پدری برا من میزدی

یه نگاه به رفتار و‌حجاب دخترات بکن

و‌اگه من در طی ده سال یک بار روسری از سرم افتاد شما رو‌جا پدرم دیدم

که صد البته پدری نکردید

الانم میبخشم ولی حلال نمیکنم🙂

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
الان یکسر زنگ میزنن و خودشیرینی ولی محل نمیدم.حرفاش هیچ وثت از یادم نمیره.خونه زندگیمم ول نمیکنم ک د ...

عزیزم اش پختن نیاز ب حامی داره. تو با این شوهری ک دازی باز شرش گردن خودتو میگیره

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
2706