2733
2739
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 12224 بازدید | 176 پست
اگه میخونین لایک کنین آقا چشمتون روز بد نبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم و داداشش و خوده شوهرم سرم داد زدن ...

اونجور سر سفره ضاع ات کردن بعد دوباره طرفداری شوهرت رو کردی برا کسی طرفداری کن که حداقل ارزش داشته باشه

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میخونین لایک کنین آقا چشمتون روز بد نبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم و داداشش و خوده شوهرم سرم داد زدن ...

بچه این حرفارو از کی یاد گرفت؟

شوهرت چه عصبیه و کارش زشت بود

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

ولی دخترت چقد دوست داره :)

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
2731

بعدش ک اومدیم خونه دخترم نیومد اونجا موند.ی ساعت بعدش زنگ درو زدن دیدم پدرشوهرو مادرشوهرو خواهرشوهرمتاهلم اومدن خونمون دخترمو آورده بودن گفتن بیتابیتو کرده.دیگه اصلا ب روی خودم نیاوردم پذیرایی کردم باروی خوش .اونا رفتن موقع خواب دخترم گفت آقا جون اونجا گفته مامانت خره و بهت فحش داده

من بودم یکی میزدم پس کله شوهرم تا ادم شه

هرچند اصلاقشنگ نیست توجمع دعواکنین یا مواقعی که یکیتون بددهنی یا کتک میزنه شمام اون‌کارو انجام بدین چون بلاخره اشتی میکنید ولی رفتار بدتون تاابد تو ذهن افرادی که اونجا بود میمونه پس سعی کنید خودتونو کنترل کنید

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
اونجور سر سفره ضاع ات کردن بعد دوباره طرفداری شوهرت رو کردی برا کسی طرفداری کن که حداقل ارزش داشته ب ...

افرین دقیقااا. همونجا که همه سرش داد زدن باید برخورد جدی میکرد می‌گفت به هیچکسی ربطی نداره مادرشم تربیتشم دست منه. 

2740

تا تو باشی سنگ همچین مردی رو به سینه نزنی,بی خودی عصبی بازی درنیاری،،،

همون دخترت خوبه که قهوه ایش می‌کنه !

البته شاید فحش دادی ،،،یه جور منظورت به اونا بوده !!!

آخه زن داداش منم وقتی میخواد فحش بده یا تیکه بندازه به ما به بچه اش فحش میده ،،،

به در میگه که دیوار بشنوه

من تو مهمونی هرررررکاری میکنم ک فقط بچم صداش درنیاد 

میزاشی گوشی دستش میموند خونه مردم جای تربیت بچه نیست

بعد شوهرت ر ید ه بهت بعد تو طرفشو میگیری میخواسی خودشیرینی کنی؟ضایعت کرد دیگ بدون چ شوهری داری ب خاطرش هیچ کاری نکن

حتی اگه بچه رو هم دعوا میکنید طرف مقابل باید هم نظر شما باشه تا بچه ازتون حساب ببره بعدا میتونید در خلوت راجعبش بحث کنید اشتباه از اونا بود که دخالت کردن در رفتار شما با بچه و کار وحشتناک پدرش که جلو بچه شمارو سیلی زد آثار جبران ناپذیری داره

منم پاشدم ب شوهرم گفتم چرا پدرت این حرفا رو زده یهو جنی شد شروع کرد دادو بیداد میخواست با دادو هوار ازخونه بره بیرون ک جلوشو گرفتم چم تا مشت و لگد زد.باز اومد خونه زنگ زد ب پدرش ک الان خونه رو آتیش میزنم.منم زنگ زدم داداشم ترسیده بودم گفتم بلایی سرم میارن حداقل داداشم بدونه.اونم بنده خداهزار کیلومتر با ما فاصله داره همش با ارامش راهنماییم کرد و گفت پدرشوهرت مرد عاقلیه نترس چیزی نمیگه بهت

بعدش ک اومدیم خونه دخترم نیومد اونجا موند.ی ساعت بعدش زنگ درو زدن دیدم پدرشوهرو مادرشوهرو خواهرشوهرم ...

پدرشوهرمنم خیلی بدگویی می‌کنه 

چند باری هم پشت سر من جلوی دخترم بدگویی منو کرده بود دخترم بهم گفت منم به شوهرم گفتم اصلا من بد عالم ولی درست نیست جلوی بچه بد منو بگین بهشون بگو حداقل وقتی بچه نیست هرچی می‌خواین بگین اما بهشون نگفته بود و باز تکرارشد

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2706