2733
2739

از یه مشاور بهتر کمک میکنم ساعتها بدون خستگی میتونم حرف ادمارو گوش کنم 

به هرکسی هم راهنمایی کردم بهم گفته تو داری حیف میشی برو روانشناس شو😅

ولی دوست ندارم انرژی منفی گوش کنم

رشتتم حسابداریه انصراف بدم برم روان؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودا بهتر از ماصلاح خودت میدونی گل

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

مثلا چجوری راهنمایی میکنی مگه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2740
مشکلتون چیه عزیزم😆😅

یه مورد از اوناییکه مشاوره کردی رو بگو 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
خیلی فرسایشی، کنارش بایدخیلیییی ادم قوی باشی وبه یک منبع انرژی قوی وصل باشی تاذهنت آروم بشه

دقیقا منم بخاطر همین  دودلم

چون اصلا دوست ندارم انرژی منفی بقیه گوش کنم

ولی کمک کردن به بقیم دوس دارم

مشکلتون چیه عزیزم😆😅

با اکسم که مجازی بودیم کات کردم ولی دلتنگشم و در حسرت یبار دیدنش بنظرت عیب نداره اگه یبار فقط همو ببینیم؟

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

منم همینم ولی من از بچگی اینطور بودم حرفام تاثیر گذار بوده 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
با اکسم که مجازی بودیم کات کردم ولی دلتنگشم و در حسرت یبار دیدنش بنظرت عیب نداره اگه یبار فقط همو بب ...

ارع عزیزم چون به خودت اسیب میزنی

دلتنگیت بخاطر وابستگیه ،هر موجودی وابستگی داره بخاطر این خودتو سرزنش نکن فقط سعی کن بهش فکر نکنی ببشتر حواست به خودت باشه

بایه روتین پوستی،ورزش،پیاده روی حتی یه لبخند