2733
2734
عنوان

بخدا من باید روانشناس میشدم باورتون نمیشه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 61 پست

فقط حرف زدن نیستا کلی تکنیک میخواد باید کلی کلاس و کارگاه بری اگه بخوای بعدش کارکنی

برای کلینیک و مشاوره دادن حتما باید ارشد داشته باشی.ممکن مراجع تو اتاق درمان خشمگین باشه یا حرف نامناسبی بزنه،ممکن افسرده باشه پراز درد باشه و تو اتاق درمان گریه کنه.روحیه شنیدن رنج ها و دردای دیگران داری؟

اگه آره بیا رشته شیرینی هست و وقتی بعد جلسه میبینی حالش بهتر شده کلی انرژی مثبت میگیری ولی تا سرکار بری و به درامد برسی طووووووول میییییییکشههههههه 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
یه مورد از اوناییکه مشاوره کردی رو بگو 

یه دوست داشتم کنکوری بود درس نمیخوند

علاقه داشت ولی ذهنش درگیر بود من یکم صدامم خوبه بهش ویس انگیزشی مبفرستادم یه موزیک ارامشبخش

بعدا حرفا زرد بهش نمیزدم واقعیت ولی کلام مثبت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من علاقه زیادی دارم رشتمم باهاش مچ۶ ولی روحیشو ندارم مطمئنم اگ مراجعه کننده اومد تفریف کرد من میشینم گریه میکنم خودمم افسرده میشم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
2731

خب عزیزم لطفا منو راهنمایی کن🙏🏻😅

دیشب ی اتفاقی افتاد که به شدت عصبانی شدم از شدت عصبانیت هنوز دست و پام یخه و نمیتونم اون موضوع فراموش کنم و برم سراغ کارام 

راهکار نداری از این وضعیت بیرون بیام؟

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
من علاقه زیادی دارم رشتمم باهاش مچ۶ ولی روحیشو ندارم مطمئنم اگ مراجعه کننده اومد تفریف کرد من میشینم ...

شما باید هوش هیجانی و مهارتتون ببرید بالا

هروقت خواستید دلسوزی کنید به خودتون بگید به من چه

شما فقط همدل باشید نه همدرد

یه دوست داشتم کنکوری بود درس نمیخوند علاقه داشت ولی ذهنش درگیر بود من یکم صدامم خوبه بهش ویس انگیزش ...

عزیزم 🥺میتونم بیام خصوصی یه راهنمایی ازتون میخوام البته اکه وقت داشته باشین🥲💞

2740
ارع عزیزم چون به خودت اسیب میزنی دلتنگیت بخاطر وابستگیه ،هر موجودی وابستگی داره بخاطر این خودتو سرز ...

اجی من روتینمو دارم 

اما دوس دارم یبار فقط ببینمش از نزدیک بعد اون همه توهم تو رابطه لانگ دیستنس اونم فقط در حد یکافه 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
خب عزیزم لطفا منو راهنمایی کن🙏🏻😅 دیشب ی اتفاقی افتاد که به شدت عصبانی شدم از شدت عصبانیت هنوز دس ...

عزیزم سعی کنید با جزئیات اون موضوع بنویسید بعدش پاره کنید یا بسوزونید

بعضی چیزا بافکر کردن بهش موضوع بزرگ دیده میشه ولی با نوشتن ۵۰درصد حداقل کاهش پیدا میکنه

و دوش اب ولرم روی سرد هم کمکتون میکنه

ولی حتی رایگانم شده تو موسسات میرم کمک کردن بهم حس خوبی میده

بیخیال فکر کن بخاطر حرفات زندگی یکی بپاشه بدار بشه و حرفات غلط باشه و به کار یه نفر نیاد میدونی چه مسئولیتی داره ؟ فکر کن مراجعت خودکشی کنه یا اسیب دیده تجاوز محارم باشه و اعدامی باشه در سطح حرفه ایش روح قوی میخواد با این حرف زدن ها و ... فرق داره

یه تشابه اسمیه نسبتی با رضا گلزار ندارم مرسی اه
2706