2733
2739

از قاتل بهترین فرد زندگیتون...

چیکارش میکنید؟قشنگ فکر کنید و یچیز عذاب آور بگین

اونایی هم که بخشنده هستن تشریف نیارن ممنون

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه قتل نزدیکانتو داری؟

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2731
یک عدد بخشنده😋

فکر نمیکنم کسی از قتل بگذره،چجور میبخشین؟

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

میسپارم ب خدا خودم در حق چند نفر ظلم کردم و این هفته برای هر سه تاشون پس دادم خدا بد میگیره خیلی بد میگیره بعد ۸ سال کوبیدم زمین حاجی هم خودم هم اون ادما شاهد بودن من ب همون ادما پناه بردم

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2738
فکر نمیکنم کسی از قتل بگذره،چجور میبخشین؟

الکی گفتم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
هنوز داری به اون فکر میکنی بیخیال اینجوری زندگی خودت داغون میشه

نمیشه سه ساله به این قضیه فکر میکنم و جدیدا بیشتر از کارمم استعفا دادم

ازکسی که بدم میادومتنفرم بخوام انتقام بگیرم میکشمش چه برسه به یه قاتل 

کشتن کافیه؟

2706