2737
2734
عنوان

هررر چقدررر بیشتر میگذره نفرتم به شوهرم بیشتر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 98 پست
منم ی پسرو دوس داشتم اتفاقا قانع بودم چندباری امتحانش کردم دیدم اونقدر ک من براش میجنگم اون نمیجن ...

من دارم عشق رو میگم نه دوست داشتن ساده

یه دختر عاشق واقعا چشمش کور میشه

{ خانم هستم }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرن الان بهم هرچی از دهنش درمیاد میگه بخدا قرون به قرون بااهام حساب میکنه

با عرض معذرت هار میشن فکر میکنن اگر تا الان چیزی نخواستی وظیفت بوده و هیچ وقتم نباید بخوای. بهشون خوش میگذره دیگه

عشق بدون پول فقد وابستگیه اینکه ی ادم بدرد نخورو خوب بدونی

خب پس شما هنوز عاشق نشدی

عشق واقعا دلیل و منطق نداره

نمیشه براش استدلال اورد

ادم عاشق یه ادم کاملا بی منطقه

دخترا باید سعی کنن کلا عاشق نشن و به همون دوست داشتن ساده اکتفا کنن وگرنه میبازن

{ خانم هستم }
@نون_بربریییی     عزززیزم از زندگی من درس بگیر و فک نکن که زندگی و ازدواج فقط عشقه که مه ...

الهی بگردم دورت

حق دازی والا چی بگم کاش مهریه یکم زیاد میتداختی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
خب پس شما هنوز عاشق نشدی عشق واقعا دلیل و منطق نداره نمیشه براش استدلال اورد ادم عاشق یه ادم کامل ...

اره من عاشق نشدم ک توی خوب و بدش کنار ی ادم بی پول موندم و اخرش گفت بچه ای ک منو دوس داری

ولی گذشت

الان ازخداشه باهاش حرف بزنم ولی برام مهم نیست

به ولای علی یه ادکلن ندارم گفتم بخر میگه ندارم در صورتی که داره چون نخریدم عادت کرده 

هزار تومنم با من حساب میکنه ولی من خدا کمکم کنه کار پیدا کنم ازش جدا میشم بخدا بلای سرش میارم...... مرغای آسمون به حالش گریه کنن فقط برام دعا کن کار پیدا کنم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
به ولای علی یه ادکلن ندارم گفتم بخر میگه ندارم در صورتی که داره چون نخریدم عادت کرده 

انگار که اصلا اندازه ی یه چیز کوچیک هم ارزش نداریم 😔

من زنداییم و خواهراش بشددت خرج کنن و بشددت عزیز 💔

الهی بگردم دورت حق دازی والا چی بگم کاش مهریه یکم زیاد میتداختی

تووفقط دعا کن کاره من جوربشه ببرش کرمانشاه دیکه اونجا متطفه خودمه اینجا مظلوم گیر اورده تو وایسا فقط کارم جور بشه چنان بلای سرش میارم که یاد بگیره با یه خانم چطور رفتار کنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
هزار تومنم با من حساب میکنه ولی من خدا کمکم کنه کار پیدا کنم ازش جدا میشم بخدا بلای سرش میارم...... ...

منم از شنبه میرم دنبال کار  ولی طلاب و نمیتونم  به من میگه درخواست طلاق بدی فرار میکنم نتونی پیدا کنی قیابی جدا بشی یه گرونن نمیزارم از من بگیری 

انشالله پیدا می‌کنی قوی باش 

مردا از زنی که میگه من هیچی نمیخوام فقط خودتو میخوام خوششون نمیاد چون فکر نمیکنن عاشقه  بلکه ...

ایجوری نیست اصلا. واقعا به انسانیت مرد مربوطه

مردی که انسان باشه قدر از خودگذشتگی هارو میدونه و زمانیکه شرایطش اوکی میشه همه زندگیش رو به پای خانومش میریزه

واقعا نمونه اش رو زیاد دیدم

مشکل مردهایی هستن که کلا وجدان ندارن