2733
2739
عنوان

هررر چقدررر بیشتر میگذره نفرتم به شوهرم بیشتر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 98 پست
ای بابا هر جور از اول بگیریه 💔 منم خیلی شبیه شمام و الان از خودم متنفففرم که چرا انقدر ارزش خودمو ...

بس خوشحال باش از جداییت

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
نه فایده ای نداره

زنم باید خرج کنه امروز بگه نه مثلا برنج تموم میشه برنجو بزارم بمونه با تخم مرغ خودشو سیر کنه فردا شوهرم بدعادت میشه میگه اینکه هر جور هست میگذرونه منم واسه خودم کیف میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا از زنی که میگه من هیچی نمیخوام فقط خودتو میخوام خوششون نمیاد چون فکر نمیکنن عاشقه  بلکه ...

بله ؛و بعد مدتی انگار دارن لطف میکنن باهات زندگی میکنن و دیگه هیچ کاری نمیکنن 

البته نظرمن اینه که میدونن که براشون چکار کردی ولی برو نمیارن ...

من مدتی نامزد بودم هر لطفی میکردم اونا پرو شده بودن هیچوقت یادم نمیره برا سرویس طلا ک رفتم مادرم قبلش گف دخترم رفتی درک کن خودتم بردار داری بخدا قسم هیچ سخت نگرفتم بعد ی روز پسره ب من می‌گفت خانواده ت چی میخان کادو بدن گفتم النگو  طلا سر سفره عقد میدن گف وای چ کم یهو استپ منو دید خجالت کشید زدش ب چی دیگ مدت ها گذشت دیدم جدا از خودخواهیشو بی اعصابی اهل دعا جنبل زدم بهم بخدا 

بعدا فهمیدم اون سرویس طلا کامل پسر خرید از دروغ گفته بود نصفیش کادو خانوادم 

الان از هر کی بیاد از حق خودم نمیگذرم ب هیچ وج 

2731
والا من خودمم ک خانومم همینجورم طرف باید جوری باشه ک شغل و شخصیت من براش مهم باشه اینجوری قدر عالی ...

اینی که گفتید با قانع بودن یه زن به خاطر عشق فرق داره

خانما وقتی کسیو دوست دارن توقعشونو میارن پایین که بهش برسن 

نمیخوان طرفو تو لول پایین نگه دارن بلکه میخوان بدستش بیارن

اما مردا این ویژگی یه زن رو دوست ندارن

پس خانما بهتره بیش از حد قانع نباشن

{ خانم هستم }
درسته ادم باید تو ازدواج خودخواه باشه

خودخواه باشید همیشه اول به فکر خودتون باشید. الان تو جامعه جا انداختن هی انگ پول پرست بودن به دخترا میزنن. هی از در تحقیر وارد میشن که مهریه نخواین. عروسی نخواید. اینو نخواید اونو نخواید. حتی خیلی از خانوما هم همراه شدن... ولی گول این حرفا رو نخورید اصلا. بذارید بگن پول پرست. اهمیتی نداره. 

بله ؛و بعد مدتی انگار دارن لطف میکنن باهات زندگی میکنن و دیگه هیچ کاری نمیکنن  البته نظرمن این ...

نه عزیزم نمیدونن و واقعا تصورشون اینه که اونا لطف کردن 

چون معتقدن دختری که مهریه نمیخواد خرج نمیخواد وتو زندگی با نداری طرف میسازه دختر نرمالی نیست پس اونا لطف کردن باهاش ازدواج کردن

متاسفانه اعتقادشون اینه

{ خانم هستم }
2738

اونقدر کوتاه اومدم نخواستم الان دیگه براش عادت شده فکر می‌کنه همه همینطورن

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
چند سالت بوده که این طرز فکرو داشتی!!!!!!  چیو با چی مقایسه میکردی !!!  خودت کردی دیگه&n ...

سنم کم نبود خونه پدرم بهترین زندگیو داشتم هیج 

درکی از بی پولی نداشتم فقط بشدتت کمبود محبت داشتم

واقعا نمیفهمیدم که مردا دوس دارن که ازشون چیزی بخای

من خیلیم مغرورم چونکه خیلی سخته برام ازش چیزی بخام

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
اونقدر کوتاه اومدم نخواستم الان دیگه براش عادت شده فکر می‌کنه همه همینطورن

من دقیقا تا استخون درک میکنم چی میگی

اینی که گفتید با قانع بودن یه زن به خاطر عشق فرق داره خانما وقتی کسیو دوست دارن توقعشونو میارن پایی ...

منم ی پسرو دوس داشتم

اتفاقا قانع بودم

چندباری امتحانش کردم دیدم اونقدر ک من براش میجنگم

اون نمیجنگه

براش رهاش کردم 

زنا بیشترشون فقط دنبال شوهرشون

خدشون مستقل نمیشن

بس خوشحال باش از جداییت

اووو خواهر این قضیه فقط یک صدم مشکلات بود ... 

ضرب و شتم ؛پول ندادن؛ رفیقبازی ؛اعصبانیت محدودیت...

انشاالله که مشکل شما حل بشه و شوهرتون قدرتونو بدونه ذکر «یاودود »خیلی خوبه 

ولی من از اول خییییییلی کوتاه اومدم و هوای جیبشو داشتم مامانم میگه خیلی خوش گذشت بهشو خوش به گوشش رفت بدون خرج دختر خوب و پولدار گرفت ..

دوستامم میگن انقدر کم خواستی و خانوادت کمک کردند فکر کرد چه خبره هلاک و مردشی و داری باج میدی  انگار 

من دقیقا تا استخون درک میکنم چی میگی

به ولای علی یه ادکلن ندارم گفتم بخر میگه ندارم در صورتی که داره چون نخریدم عادت کرده 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
خودخواه باشید همیشه اول به فکر خودتون باشید. الان تو جامعه جا انداختن هی انگ پول پرست بودن به دخترا ...

شوهرن الان بهم هرچی از دهنش درمیاد میگه بخدا قرون به

قرون بااهام حساب میکنه

2706