2737
2734
عنوان

هررر چقدررر بیشتر میگذره نفرتم به شوهرم بیشتر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 98 پست
بشین زندگیتو بکن حتی به سختی چون خودت انتخاب کردی بعدش خبری نیست

زندگی میکنم میرم سرکار ولی اگه بخاد ادامه بده مجبور نیستم تا اخر عمرم تاوان یه انتخاب اشتبا بدم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ وقت از خواسته هاتون کوتاه نیاید... به  حرف یه عده که میگن مگه خودت چی داری خودت چی داشتی. خونه بابات چجوری بودی هم گوش ندید. مگه پسرا خودشون اگه از ظاهر و قیافه ما خانوما خوششون نیاد تو رابطه میمونن؟ معیاراشونو نداشته باشیم عمرااااااا باهامون راه بیان. شما هم هیچ وقت از معیاراتون کوتاه نیاید

2731
مردا از زنی که میگه من هیچی نمیخوام فقط خودتو میخوام خوششون نمیاد چون فکر نمیکنن عاشقه  بلکه ...

بخدا کاش منو ببینی میگی چطوررر زن این شدی

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2740

ای بابا هر جور از اول بگیریه 💔

منم خیلی شبیه شمام و الان از خودم متنفففرم که چرا انقدر ارزش خودمو پایین اوردم ..

چیم از بقیه کمتر بود ؟!

اما شو هر من دیگه درست نشد هرچی اعتراض وخواهش و سیاشت درست نشد ...

در اخر برای لیزر گفت خونه بابات باید اینکارو میمردی من پول نمیدم 💔💔💔💔

اونروز فهمیدم زندگی باهاش فایده نداره بعد ۷سال جدا شدم ...

من از زمانیکه مادرشوهرم که یعنی بهترین زن برا شوهرش بود لقنه خودش نمیخورد میذاشت برا شوهرش تو اینهمه سال زندگی یک روزم جدا از شوهرش نبود 

وقتی مریض شد شوهرش میگفت چرا نمیمیره وقتیم فوت شد سر هفتمش دنبال زن بود فهمیدم هیچ مردی ارزش نداره 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
هیچ وقت از خواسته هاتون کوتاه نیاید... به  حرف یه عده که میگن مگه خودت چی داری خودت چی داشتی. خ ...

درسته ادم باید تو ازدواج خودخواه باشه

مردا از زنی که میگه من هیچی نمیخوام فقط خودتو میخوام خوششون نمیاد چون فکر نمیکنن عاشقه  بلکه ...

والا من خودمم ک خانومم همینجورم

طرف باید جوری باشه ک شغل و شخصیت من براش مهم باشه

اینجوری قدر عالی بودنم رو میدونه

ن ادمی ک باعث میشه تو لول پایین بمونی

2706