2733
2734
عنوان

عذاب وجدان بخاطر گرفتن حقم؟

430 بازدید | 34 پست

دوستان سلام، من متاهلم و ی بچه شیر خور دارم، توی سالن زیبایی کار میکنم میدونین ک کار با بچه این سنی (یک ساله)چقد سخته، غریب هم هستیم همسرم از اداره ک میاد خسته یزدانو میگیره من میرم سالن، چند روز پیش ی کار واسه یکی زدم ۴۰۰, گفت نقد ندارم منم اعتماد کردم رفت و بلاکم کرد، امشب صاحب سالن از طریق ی بنده خدا پیداش کرد پولمو گرفت برام (من درصدی کار میکنم درصدمو از جیب داده بودم)، حالا شوهرم میگه فقیر بوده از آدرسش میگه بیخیال میشدی، حس بدی بهم داد، یعنی من اشتباه کردم حقمو گرفتم؟؟؟سه ساعت کار کردم بچم گریه میکنه دنبالم...اشتباه کردم؟؟🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه اون پول نداشته نباید می اومده 

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

مگه مجبوره؟؟منم خییییلی کارا دوس دارم بکنم پولم نمیرسه، و واقعا توی روزایی ام خییییلی پول لازمم خیلی این کارش بهم فشار آورد...حالا ک حقمو گرفتم این حرف شوهرم نمیذاره لذت ببرم.

2740

طرف تو رو بلاک کرده پولت رو نداده بعد تو عذاب وجدان داری؟

تورو خدا انقدر فردین بازی در نیارین 

حقش بوده بدترش کنی ، دستت درد نکنه حالا با خیال راحت بخواب

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
کسی مجبور نیس پول نداشتع خدامات نمیگرفت  کار خوبی کردی

احسنت، بخدا من خودم تو کف یه هایلایت مو ام نمیرسم میشه دزدی کنم؟؟من بچه شیرخورمو میذارم، با کمر عمل شده انققققدم تو کار حرصم دادو خستم کرد ک نگو

2706