2733
2739

ما از قبل صمیمی تر شدیم باورتون میشه 🤣🤣🤣🤣🙌🏻

خودمم واقعا واسم خنده داره

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

دقیقاااا مام دیدیم طاقت دوری هم رو نداریم و چقدر همدیگه رو دوست داریم بعد کات خیلی صمیمی تر شدیم😂

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون ک اسمش کات نیس دگ

واقعا کات نیست پس اسمش چیه؟ 😂

مثلا امروز یجایی گیر کرده زنگ زده بهم میتونی بری راه بندازی گرفتارم گفت میرم چی بگم خب😕

2740
هزاران بار کات کردیم ولی سری اخر بلاکش کردم از همه جا خطمم عوض کردم چون از خودم مطمعن بکدم ک دیگ ب ...

نام کاربریت میبینم یاد سریال فسیل میفتم

هی هادی کاظمی میگفت بهتون گفتم ملوس جاده چالوس رو بخونید 😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
دقیقاااا مام دیدیم طاقت دوری هم رو نداریم و چقدر همدیگه رو دوست داریم بعد کات خیلی صمیمی تر شدیم😂

االان رابطه اتون چطوره؟ 😂😂

ما دوست صمیمی مشترک داریم متاسفانه اون بنده خدا روانی شده😂از شنیدن کلمات اوشون،اون خانم محترم،اون اقای عزیز،فلانی... بماند که بهم شیطان رجیم هم گفته(دوسالو خورده ایه کات کردیم)