2737
2734
عنوان

لطفا بی تفاوت نباشید☺️

216 بازدید | 17 پست

لطفا اگر توی خیابون یا محله تون یا هرجا که دارین عبور میکنین

پیرزن یا پیرمرد یابچه مستمند دیدین بی تفاوت رد نشین مقدار پولی که شما بهش میدین شاید برا خودتون ک باشه ولی برا اونا یه نقطه امیده

توی کائنات قرار گرفتن ما کنار هم هرگز بی علت نيست 

ما تو اون مسیر بودیم تا کاری که از دستمون بر میاد انجام بدیم دلی رو شاد کنیم

به قدر پول یه شکلات هم شده حتما بهشون کمک کنیم 

قبول دارم حرفتو

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متأسفانه اینقدررررزززز تعدادشون زیاده ک آدم نمیتونه کمک کنه 

البته من خودم شخصا اونی ک سالمه کمک نمیکنم اونی ک کار میکنه اره حقشه

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
الان طوری شده این یه ظاهر نیازمندا که گدایی میکنن وضعشون از ما بهتره 

به چشماشون نگاه کنید

چشمها هرگز دورغ نمیگن

بعضی‌ها شون چنان غمی از چشمشون میباره که نگاه کردن بهشون خیلی دل میخواد

من همیشه کمک میکنم ولی میگن نیازمند واقعی اونیه که اصلا به کسی رو نمیزنه

این همه کار چرا گدایی و درخواست کمک به جای خدا از بندش

دیدم حتی یه بچه داره جوراب میفروشه دستمال میفروشه اسفند دود میکنه ، شرافت مندانه داره کار میکنه 

و حتی وقتی بهش میگی پولشو بهت میدم و کالا هم برای خودت حاضر نیست قبول کنه و میگه خاله من گدا نیستم !

2740
الان طوری شده این یه ظاهر نیازمندا که گدایی میکنن وضعشون از ما بهتره 

یکی تو محل ما دختره رفته روستا خونه زمین مادرشو فروخته اومده تو شهر براش خونه خریده،هر روز صبحم میبرتش سر چهار راه میزاره از سر کار که بر میکرده میره مادرش رو میاره خونه

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
به چشماشون نگاه کنید چشمها هرگز دورغ نمیگن بعضی‌ها شون چنان غمی از چشمشون میباره که نگاه کردن بهشو ...

اونا هم بچه های کارن یعنی عملا پولی که ما بهشون میدیم به خودش نمیرسه و میدن دست مافیا یا پدر مادر معتادشون. برای همین همیشه فقیرن. 

اگر فقیرا رو بشناسیم کمک کنیم خیلی احساس بهتری داریم

ک.لاهبردار و از مستحق واقعی چجوری تشخیص بدیم؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

من خودم کنار خیابون دست فروش های پیر رو میبینم حتما خرید میکنم شده ی بسته کبریت که توهین نشه بهشون در قبال خرید مبلغی بیشتر میدم 

کلا انسانهایی که با وجود ناتوانی های جسمی کار میکنن خیلی جذاب ترن تا انسانهایی که بدون زحمت دنبال گدایی هستن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

دوستان لطفا هزارتومن هم ندیدن

چون این پول به خودشون نمیرسه

لطف کنید ساندویچی،کیکی

میوه ای یدونه موز مثلا یا چندتا دونه سیب

بدین بهشون اما پول اصلا 

چون پول برا خودشون خرج نمیشه

اگه بیشتر از این میتونین کمک کنید که یه لباس بچگونه بخرید

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

وای سر چهارراه نزدیک ما 

دختره ی لحظه روسری ش رفت کنار آخ نگم برات چه لایت ی تو موهاش بود یعنی چند میلیون پول رنگ موهاش بود 

چند وقت بعد دیدم دماغش چسب خورده 

وقتی باز کرد چه دماغ خوشکل و خوش تراشی 

بعد پیرسینگ زد 

یعنی هر روز داره نو‌ نوار تر میشه