2737
2739
عنوان

اینا رو واسه دخترای خواهر شوهرم خریدم ۱۲و۱۳ساله ن

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 40 پست
دختر خواهر شوهر دیگه ای نمیخوای؟

نه والا همینارم باید از خودم بزنم جبران هدیه هاشون ب پسرم باشه😂

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راستش پول ک نداشتم از مغازه زنداداشم نسیه کردم تا بعد بدم زنداداش هم از من سود نمیگیره  خجالت ...

اگ لاک داره بجای رژ لاک بردار براشون

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
چاره ای نداشتم شوهرم بیکار شده از مغازه زنداداشم نسیه کردم 

کار خیر کردی و هدیه خریدی دستت درد نکنه

مهربونی هزینه ای نداره و از دست دیگه میگیری    

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

خیلی با نمکن مبارکشون باشه،دست شما هم درد نکنه،انشاالله کارو بار همسرتون هم خیلی زود رونق بگیره

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2740
سلام خدا قوت عزیزم .چی خریدی

دوتا مام 

دوتا رژ مدادی 

۲ تا گیره 

۲ تا فنر فانتزی مو 

۲ تا آینه

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
دوتا مام  دوتا رژ مدادی  ۲ تا گیره  ۲ تا فنر فانتزی مو  ۲ تا آینه

دو تا رژ رو پس بده و به جاش لاک و پد لاک پاک کن یا عطر یا ماگ یا هر چیز دیگه اگه داره بخر و یا اصلا چیزی نخر همونا کافی ان 

من اگر کسی برای بچه م لوازم آرایشی بخره به هیچ وجه خوشم نمیاد این چیزا رو خود والد باید بچه ش بخره اونم وقتی فرهنگ استفاده شو از قبل برای بچه جا انداخته باشه نه همینطوری یه دفعه ای اونم از طرف کسی خریده بشه که والد بچه نیست