2733
2739
عنوان

بیاااااین شوهرم🖤😭

351 بازدید | 25 پست

حالم خیلی بدهههههه

شوهرم ۱۰ روزه رفته قهر کرده 

اصلا پول بهم نمیده رفته درخواست طلاق کزده 

دیروز دوتا شیر واسه بچه خرید فرستاد

امروز مامانم گیر داده برو آرش شکایت کن

برم شکایت کنم با بچه ۸ ماهه چیکار کنم

شکایت کنم لج میونه بدتر همه چی و خراب میکنه

خستم خدایااااااااااااااا

واااااااااااا ب چه علت؟ 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب دلیلش چیه شاید واقعا تقصیر توعه

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

چقدر تو نی نی سایت مردا بیشتر قهر و اذیت دارن جقدر لوس شدن

ینی چی رفته؟؟؟؟ببر بچشو بنداز خونه مامانش اینا ببینه نمیتونه نگه کنه ببین نمیتونع و چقدر سخته محبورش میکنن بیاد دنیالت ک از شر بچه خلاص شن

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2740

بگو بچه شیر میخوره بعدم چیکارمیکنه پوشکم بگیر 

اگه نمیخاهی طلاق بگیری و اوضاع خرابتر بشه نباید شکایت کنی به مادرت بگو دخالت نکنه اوضاعم بدتر نشه به مادرتم بگو اگه خونه خوردوخوراک ندارییکم کمک کنه بعدا برمیگردونی بهشون بچه مم که شیر خشکیه 

بگو بچه شیر میخوره بعدم چیکارمیکنه پوشکم بگیر  اگه نمیخاستی نباید میرفتی قهر  اگه نمیخاه ...

خب بهش میگم

هی لج کرده برو شکایت نفغه کن 

هی میگه طلاق بگیر دیونه کرده منو بخدااااا

غلط کرده بچه ۸ ماهه نصف شب چیزیش بشه ی زن تنها باید چیکاز کنع؟

پای یه بچه درمیونه نمیشه هیجانی بی فکر عمل کردبعدم اسی خونه باباشه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿