2733
2734
عنوان

بیاااااین شوهرم🖤😭

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 25 پست
چقدر تو نی نی سایت مردا بیشتر قهر و اذیت دارن جقدر لوس شدن ینی چی رفته؟؟؟؟ببر بچشو بنداز خونه مامان ...

کلا مردها خیلی پررو و لوس شدن واقعا حال به هم زن شدن 

شوهر من سر اینکه چرا صبح از خواب بیدارش نکردم قهر کرد یه دور شستم گذاشتم کنار تا به خودش اومد 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا مردها خیلی پررو و لوس شدن واقعا حال به هم زن شدن  شوهر من سر اینکه چرا صبح از خواب بیدارش ...

زمونه عوض شده اونوقت ی عده میگن زن سالاری شده😐😐😐مردا واقعا لوس شدن نمیدونم چشونه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
خب بهش میگم هی لج کرده برو شکایت نفغه کن  هی میگه طلاق بگیر دیونه کرده منو بخدااااا

سر چی دعواتون میشه ،،،،علت قهر کردنش چی بود ؟؟سر به سرش نزار ،،،،

عجب مرد بی مسعولیت و بی صفتی هست ،،،،،

این مرد رو یعنی تا یک سال پیش نمیشناختی که ازش بچه آوردی ؟؟؟این مرد بچه برای چیش بود؟؟؟

مثلا میخواستی پات رو محکم کنی ؟؟؟؟

فقط مامانت که بهت میگه برو شکایت کن ،،،

معلومه هیچ حمایتی از طرف خانواده آت هم نداری ،،،چون نه میگه بیا خونه من،،،نه چیزی 

شما تک و تنها چه جور بری شکایت کنی وقتی پولی هم نداری

2731
زمونه عوض شده اونوقت ی عده میگن زن سالاری شده😐😐😐مردا واقعا لوس شدن نمیدونم چشونه

به خاطر اینه که اینقدر روابط خارج از چارچوب ازدواج زیاد شده که واقعا زنا همش میترسن تو روی همسر وایسن 

قدیما اینجوری نبود الان هر اختلافی میشه پسره حتی به شوخی میگه میرم زن میگیرم 

قدیما پدر و مادر احترام داشتن الان مردا از هیچکس حساب نمیبرن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
سر چی دعواتون میشه ،،،،علت قهر کردنش چی بود ؟؟سر به سرش نزار ،،،، عجب مرد بی مسعولیت و بی صفتی ه ...

میگه بهت پول میدم فرو شکایت کن طلاق بگیر

بندازش زندان میگم آخه مادر من شکایت هم کنم زندان نمی‌ندازن ک

بعدشم با بچهد۸ ماهه چجوری طلاق بگیرم یکم فکر کن اخه

به خاطر اینه که اینقدر روابط خارج از چارچوب ازدواج زیاد شده که واقعا زنا همش میترسن تو روی همسر وایس ...

دقیقاااا

یا خیانت میکنن😐تا ی کمبودی مردا حس میکنن جای حلش میرن زن میگیرن

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2740
یعنی قدیم زن نمبکرفتن ؟

چرا ولی زن هم میگرفتن سر زن و بچه خودشون غیرت داشتن الان مردا میرم براشون هم مهم نیست بچشون تو چه حالیه