2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من عقد کردم دوماه بعدش رفتیم ۱۰روز شیراز بهترین سفر عمرم بود ولی خب چون عروسی میخواستیم زود بگیریم دیگه جمع و جور کردیم و نشد بعده عروسی بریم سفر دوتایی بیشتر با خانواده ها رفتیم الانم که توراهی دارم😂

رفتیم جلفا و بازرگان لب مرز 

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

من چمدون بستم که برا چند روز بریم سمت جنوب مادرشوهرم رای شوهرمو زد نذاشت بریم بهش پای تلفن میگفت ( من کنار دست شوهرم نشسته بودم) ما ماشین نداریم بابات کل زمستون تو خونه بوده الان که عیده دلش میخواد بره بگرده درست نیست تو فقط زنتو برداری بری سفر 

ازت میخوام هر جا رفتی و بهت خوش گذشت یه یادی از مادرشوهر من بکنی 

یه هفته مشهد

یه هفته تبریز 

سه روزم شمال 

البته ما تابستون تایم تعطیلاتمون نمیرفتیم همشو هم بیکار بودیم هم دیگه تا سال بعد تابستون خبری ع مسافرت نبود

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚