2733
2734
عنوان

فک کنید تو سریال نون خ هستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1877 بازدید | 108 پست
الان سرچ کردم اومد یادم اومد اونم مردی بود واسه خودش😂

😂😂😂 

ولی مثل روناک خوب بازی نمی‌کنه، روناک در عین خشونت یه بانمکی خاصی داره، هرچند توی این سری نون خ، یکم خنگ شده بود، دنبال بهنام بود چقدرم التماسش میکرد خوشم نمیومد، ولی جذاب بازیش 😍

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
😂😂😂  ولی مثل روناک خوب بازی نمی‌کنه، روناک در عین خشونت یه بانمکی خاصی داره، هرچند توی این ...

اره خدایی منم دوسش داشتم خیلی بامزه کرده فیلمو

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حداقل زودتر تاپیکو می زدی بحث داغ می شد سرگرم می شدیم. نیمه شب شد همه گرفتند خوابیدند

منم دوس داشتم یکم شاد شیم اما خب نگرفت

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
کسی اطرافت داری که مثل روناک نون خ باشه 😂

نه والا تو چی😂

2740
نه والا تو چی😂

راستش اطراف من نه، ولی خودم قبلاً تا حدودی بودم ولی الآن نه، تنها زمانی که عصبانی بشم دقیقا مثل روناک میشم 😂 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
راستش اطراف من نه، ولی خودم قبلاً تا حدودی بودم ولی الآن نه، تنها زمانی که عصبانی بشم دقیقا مثل رونا ...

خیلیم عالی😂

2706