2733
2739
عنوان

شوهر رفیق باز

401 بازدید | 54 پست

سلام دوستان،  بنظرتون من زیادی حساسم؟ 

شوهرم خیلی خوبه هیچی برامون کم نمیزاره ولی بنظر من رفیق بازه.  خودش میگه نیستم.  لطفا شما قضاوت کنید. 

تو ماه حداقل دو روز با دوستاش میرن کوه و شب میمونن و من میرم خونه پدرم.  هر هفته هم حداقل سه بار شبا حدود دو ساعت میره بیرون پیش دوستاش مافیا بازی.  اگه بگم نرو بداخلاق میشه و تو خونه هم همش سرش تو گوشی هست  خب منم حوصله بداخلاقی ندارم میگم برو.(دوستاش فامیلای خودمونن وهمه متاهل، میدونم کار بدی نمیکنن، لطفا نگین برنامه دارن و.... همه خانواده دار هستن و خانوادگی مدلشونه)  

امسال بچه دار شدیم الان بچم 9 ماهشه تو نگهداری که کمک نمیکنه فقط با ماشین میگردونمون تا پچم بخوابه.  کارش هم جوریه که تا ده یازده شب نمیاد وسط روز چند ساعتی میاد.  خونه هم میاد باز نمیمونه میره خونه پدرش.  منو خیلی دوست داره ولی مدلشه.  حقیقتا خوبیاش خیلی زیاده ولی این ها هم هست که داره سردم میکنه ازش ولی وقتی به خوبی هاش فکر میکنم میبینم که خیلی برام ازخودگذشتگی کرده و نیاز به این تفریحات هم داره ولی ته دلم راضی نیستم و بعد از بچه دار شدن حسم خیلی بد شده 

حالا الان منو با بچه تنها گذاشته و با دوستاش دارن میرن شهر دیگه تفریح و شب بمونه.  گفتم خب مارو ببر تفریح میگه بازم میخوای بهم تفریحو حروم کنی.  میگم با دوستات بیشتر بهت خوش میگذره قبول نمیکنه میگه برای تنوع و شارژ شدن نیاز دارم.  منم چون بمونه بداخلاق میشه ازاد گذاشتم وقتی برمیگرده شاد تره.  

بله رفیق بازه دیگه

شب موندن مرد بیرون از خونه برای من اصلا قابل پذیرش نیست

شوهر منم میره پیش دوستاش هفته ای یه بار معمولا ولی تا آخر شب نشده باید برگرده

شما شل گرفتی

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من از خدامه گاهی شوهرم تنهایی و مجردی بره تفریح، ولی خوب اهلش نیست

ولی به نظرم شوهر شما یکم زیاده روی می‌کنه

از خوبیاش نگفتی ببینیم چیه انقد میگی

ولی دلیل ندارن شما را نمیبره تفریح با دوستاش بره اونم همیشه

وشب نیاد

کلا من معتقدم هر چند وقت یبار هم زن هم مرد باید تنهایی با دوستاشون تفریح کنن ولی شوهرت زیاده روی می‌کنه و از شما کم میذاره 

بهتره دوستانه صحبت کنی وحلش کنی

بزار یکم که بگذره زمونه درستش میکنه،اذیتش نکن بجاش برنامه بزار خودتم ببره گردش،اینجور مجبور میشه از ...

منم دقیقا مشکلم همینه

بامن سفرنمیاد همسرم 

اگر هم سفر بیاد هم فقط میخوابه وسفر رو تلخ میکنه بمن وبچه م

گاهی میگم شاید معتادی چیزیه