2733
2734
عنوان

شوهر رفیق باز

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 54 پست
با بچه کوچیک نمیبره گردش

بهش بگو کاری نداشته باش من خودم میتونم ازبچه محافظت کنم 

بهونه برش کن 

اول هم ببرش جاهای نزدیک مثل پارک،جایی که نخواد غذا درست کنی و اب و امکانات هم دم دستت باشه

🧔اقا هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همسرت ک شب دیروقت میاد  سه روز تو هفته هم شب دیر تر میاد  طول روز هم که میگی می‌ره ...

اره درست میگید ولی کارش جوریه که خودش رییس خودشه و طول روز ساعت هایی رو برای منو پسرم میزاره ولی اونجوری که مدنظر خودمه برامون وقت نمیزاره  

انگار هم بچه ننس هم رفیق باز.حداقل روز پیش شما باشه چرا میره خونه ی باباش؟

نه اصلا 

خونه پدرش میره بخاطر اینکه شریک کاری ان و خب من دوست دارم به پدر و مادرش سر میزنه.  پسرم هم بعدا همین میشه😍

طول روز برای ما وقت میزاره

2731
از خدامه با دوستاش بره تفریح خوشم نمیاد از مسافرت و از بیرون رفتن باهاش چون خیلی سرده و هیجا تحویلم ...

مردا بلد نیستن بیرون چطور رفتار کنن یادش بده بگو بیرون باهات با احترام برخورد کنه لازم شد سر بی محلی تو جمع اومدی خونه قهر کن که یادش بمونه تو جمع و بیرون احترامتو بگیر

نه میگفت تفریح میریم ولی نه اینجور 😐

عزیزم نزار بره هر چقدر افسرده و بدخلق هم بشه نباید همسر و فرزندش رو بذاره و بره خوش گذرونی ،حق همچنین کاری رو نداره 

متاهلی قاعده و قوانین خودش رو داره یعنی چی من برم شارژ بشم تو هم بمون بچه داری کن!!!!

😅😅 من کلا ازاد گذاشتم ولی خیلی حسودیم میاد اخه من رفیق ندارم که تا یه پارک یا بازار برم،  شای ...

والا منم ندارم نمیرم یدونه دوست دارم پارسال تابستون رفتیم بیرون اخرین بار که بچش انقد اذیت کرد نفهمیدیم چیکار کردیم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740
مردا بلد نیستن بیرون چطور رفتار کنن یادش بده بگو بیرون باهات با احترام برخورد کنه لازم شد سر بی محلی ...

کار از این حرفا گذشته  از اول ک عقد کردیم همین بوده و قبول نمیکنه ک طرزرفتارش باهام درست نیست