2733
2739
عنوان

شوهر رفیق باز

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 54 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم همسرت ک شب دیروقت میاد 

سه روز تو هفته هم شب دیر تر میاد 

طول روز هم که میگی می‌ره خونه پدرش 

کی وقت می‌کنه آدم خوبی باشه؟

با این اوصاف وقت زیادی با شما نمیگذرونه 

و این خوب نیست 

دلیل اینو پیدا کن 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2731

به نظرم اينارو قبل از ازدواج بايد باهم مطرح ميكرديد الان ديگه بخواي بحث كني چه فايده با يه بچه كه نميتوني طلاق بگيري و جداشي مگه اين كه به يه بزرگتر بگي نصيحتش كنه كه به زن و بچتم برس 

به بچه دومم اصلا فكر نكن

خدايا شكرت❤️🧡💛💚🤍💜💖💙

بنظرم یکم از خودت دور شدی. همچی براش تکراری شده واسه همین علاقه داره بره.‌ اصن درباره رفتن یا نرفتنش دیگه صحبت نکن انگار اصلا برات مهم نیست. در عوض یکم به خودت برس کلاس برو خوش بگذرون خودش برمیگرده سمتت

منم دقیقا مشکلم همینه بامن سفرنمیاد همسرم  اگر هم سفر بیاد هم فقط میخوابه وسفر رو تلخ میکنه ب ...

باید بجای کل کل و دعوا ،شرایط رو براش عوض کنی ،اینجور خودش درست میشه ،مردا بدشون میادکسی بخواد با زبون عادتشونو ازشون بگیره 

🧔اقا هستم
2740
شوهرمن 12ساله همینه وتغییرنکرده

متاسفانه از دوره جوونی هست که سخته ،الا یبار یه ضربه ازشون بخوره

شما هم شرایطو جوری کن که کمتر بتونه وقت بزاره برای گل گشت

یه بدی دیگه که رفیق بازی داره ممکنه یه اتفاقای غیر مترقبه برای ادم پیش بیاد

🧔اقا هستم
متاسفانه از دوره جوونی هست که سخته ،الا یبار یه ضربه ازشون بخوره شما هم شرایطو جوری کن که کمتر بتون ...

مثلا چ اتفاقاتی پیش بیاد؟؟ 

من چیکارمیتونم بکنم؟ 

ممکنه راهنماییم کنید لطفا؟ 

از خدامه با دوستاش بره تفریح خوشم نمیاد از مسافرت و از بیرون رفتن باهاش چون خیلی سرده و هیجا تحویلم نمیگیره و باهام حرف نمیزنه و بعد اومدن هم گیر میده به همه چی ک چرا اینجوری گفتی و چرا اون رفتارو کردی

ولی بدیش اینه سرد میشه وقتی باهاش جایی نمیرم

با بچه قبول نمیکنه میگه بچه اذیتمون میکنه

ببخشید اینو میگم

ولی چه بی مسئولیت

بچه اورده بعد میگه اذیت میکنه؟ مراقبت از بچه وظیفه ی دوتاتونه یعنی چی بره پیش شما شارژ شه بعد شما با بچه بمونید؟

سلام گرد افریدم (برگرفته از شاهنامه) 🧬🏰 عاشق تاریخم به خصوص تاریخ کشورم🫂🏰    عاشق رنگ بژم 🧬  من کامل نیستم و هنوز باید تلاش کنم نه برای اینکه کامل شم برای اینکه خودمو بیشتر دوست داشته باشم🏰🫂  از عاشقان هری پاتر و کیدراما (فیلم کره ای)🫱🏽‍🫲🏻🤝🏻🏰🫂  من از نسل کوروش بزرگ و کاساندان هستم 🏰🧬      تاریخ کشورم پر از عجایب و سربلندیهه و من بهش افتخار میکنمم🫂🤍       یکی از داستانهای زمان هخامنشی: یک خدمتکار زیبا و سختکوش عاشق یه سرباز هخامنشی میشه🫶🏻🤍 ولی بعد جنگ اون سرباز کشته میشه و اون بانوی زیبا و با وقار به اجبار ازدواج میکنه سال ها میگذره و اون بانوی ما از وطنش که ایران بوده دور میشه🥺🫂  بچه دار و نوه دار میشه 🫱🏽‍🫲🏻 یه روز  نوه اش یه سکه از دوره ی هخامنشی نشان مادربزرگ مهربون ما میده مادربزرگ گریه اش میگیره �🫂 و به ایران برمیگرده و به اخرین ارزوش که مردن تو خاک کشور خودش بوده میرسهه🫂🏰🤝🏻🫱🏽‍🫲🏻
مثلا چ اتفاقاتی پیش بیاد؟؟  من چیکارمیتونم بکنم؟  ممکنه راهنماییم کنید لطفا؟

مثل خدای نکرده دعوا،خیانت،دود و دم،قمار،و.....ودر بهترین حالت عقب افتادن از زندگی

شما بدون اینکه بحث کنی باهاش یجور شرایط رو فراهم کن که وقت اضاف نیاره برای اینکارا

مثلا،رفت و امد،خرید،بیرون رفتن ،تفریح و مهمتر مالی ،

مثلا اگه بنده مشکل مالی داشته باشم نمیتونم پول یا وقتی بزارم برای گشتن اونم با رفیق!!

پول بگیر برای خودت پس انداز کن ،ترجیها پنهانی

🧔اقا هستم
2706