2733
2734
عنوان

من یا تو اقایییون بیاین

216 بازدید | 17 پست

من خیلی خواستگار داشتم ولی همیشه سعی کردم که یک فردی که علاقه دارم منو ببینه آزمون خواستگاری کنه ولی 

اصلا درکش نمیکنم 

الان که اومدم شهر خودمون منو دیده خیلی با احترام خانم فلانی صدام میزنه وقتی از سختی یا نگرانی کاریم تعریف میکنم دوباره با همون لحن عجیبش میگه خانم فلانی ویک موضوع مثل میزنه از خودش اطرافش 

نمی‌دونم چکار کنم تمام معیار های منو داره ولی نمی خوام غرورم بشکنه ولی دوستش دارم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببخشید اینو میگم ناراحت نشید ولی قرار نیست چون ما از یه شخص خوشمون امده اونم خوشش بیاد و حتما به ازدواج و خواستکاری ختم بشه ممکنه از دید اون همون خانم فلانی باشید.. و اگر غرورر دارید پس سمت همچین افرادی نرید چون همیشه با غرور زندگی میکنید نمیتونید حرفاتون رو واضح بگید. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2728

در امر ازدواج فقط و فقط و فقط عاقلانه تصمیم بگیر و قبلش حتماحتماحتما مشاوره بگیرید.زندگی مشترک وزناشوئی بززرگترین رخداد درزندگی هرفردیه....چه مرد چه زن..پس باید بیشتر مراقب باشید.

لا حول ولا قوه الا بالله  
باهاش سر صحبتو باز کن ولی نگو بهش علاقه داره اول اون بگه

منتظرم بگه

ولی خداییش بلد نیستم سر حرف باز کنم چی بگم 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خب ببخشید اینو میگم ناراحت نشید ولی قرار نیست چون ما از یه شخص خوشمون امده اونم خوشش بیاد و حتما به ...

دقیقا....ازقدیم گفتن عاقلانه ازدواج کن عاشقانه زندگی کن

لا حول ولا قوه الا بالله  
2740
خب ببخشید اینو میگم ناراحت نشید ولی قرار نیست چون ما از یه شخص خوشمون امده اونم خوشش بیاد و حتما به ...

نه چرا ناراحت بشم هر کسی سلیقه و صحبتی داره

مگه چنین فردی چطوری هست؟ که سمتش نرم گلم میشه واضح بگی 

خب تازه دیدیش در مورد کارش روزاش اخرهفته چیکارمیکنی اینا عین دو تا دوست عادی

تازه ندیدم از قبل شناخت دارم حدود یک سال پیش ولی تازه دوباره دیدمش 

نه چرا ناراحت بشم هر کسی سلیقه و صحبتی داره مگه چنین فردی چطوری هست؟ که سمتش نرم گلم میشه واضح بگی& ...

نگفتم سمتش نرو.. شما گفتی من خوشم امده دوسش دارم باید خودتون باهاش حرف بزنید و نظرشو بدونید اگر باهاتون هم کلام شده و با نام فامیل صداتون کرده خب غرورتو بزار کنار باهاش بیشتر حرف بزن ببین ایا واقعاا قصدی داره ایا اونم بشما فکر میکنه احساسات رو کنار بزار باعقل برو جلو کاملا عادی صجبت کن و نظرشو بپرس ببین حرفش چیه حداقل تکلیف خودت رو میدونی و منتظر بیشتر نمیمونی. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
نگفتم سمتش نرو.. شما گفتی من خوشم امده دوسش دارم باید خودتون باهاش حرف بزنید و نظرشو بدونید اگر باها ...

سعی میکنم مرسی

مردها پیچیده نیستن اگه به کسی علاقه داشته باشن حتما ابراز میکنن 

چطوری ابراز میکنن ؟

آدم مغروری هم هست بنظرم

همینجوری نمیاد خواستگاری کنه.

اول از همه باید خوشش بیاد بعد باید خودش حس کنه که شرایط رو داره تا بیاد خواستگاری.

از نظر سنی هم اگر حدود ۳۰ یا بالاتر باشه جوانب زیادی رو در نظر میگیره و خیلی محتاط تر عمل می‌کنه.