2737
2739

بچها قبلا داستان خلاصه زندگیم نوشتم 

شوهرم دست به زن داره ،خیانت کرده بهم ۳ بار بهم بیماری hpv یا همون زگیل تناسلی هم داده اصلا طلاقم نمیده امروز جلسه دادگاه بود گفت طلاق نمیدم قاضی گفت اگه حق حقوقشو ببخشه چی طلاق نمیدی؟گفت نه ازدواج نکردم که طلاق بگیریم 🙃😓افتادم تو بلاتکلیفی بزرگی که نمی‌دونم چی درست چی غلط الان ۱۰ ماه ازش کدام خونه پدرمم تورو خدا راهنماییم کنید منم مثل خواهرتون خلاصه زندگیمم تایپش هست

عزیزم با وکیل مشورت کردی؟

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

[QUOTE=337396612]امروز دوباره دیدمش دودل شدم ببینمش حالم خراب میشه جدا از اون هیچ مردی نمیاد سمتم اصلا انگار دعا گرفت ...[/QUOTE

ازکجا میدونی مردی سمتت نمیاد تو که هنوز متاهلی نمیتونی امتحان کنی ،فوقش دعاهم گرفته باطلش میکنی 

بچه هم دارین؟

بله الان مشکل اینکه نمی‌دونم طلاق درست یا نه خلاصه زندگیم بخونید لطفاً نظر بدید 

داستان زندگیت رو خوندم

فقط جای تعجب داره برام، با اون همه سختی که کشیدی 

هنوز شک داری که طلاق بگیری یا نه؟

من یه لحظه ام نتونستم جای شما باشم، عمرا بتونم شانس زندگی دوباره بدم به همچین مردی

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
عاشق آدمی که سمی این میشه 

ولی من میگم مرز بین عشق و نفرت خیلی باریکه

اینکه بعد از این همه بلا هنوز عاشقشی جای تعجب داره

ولی من میگم مرز بین عشق و نفرت خیلی باریکه اینکه بعد از این همه بلا هنوز عاشقشی جای تعجب داره

خیلی باریک ولی نفرت دارم تا زمانی که نیستمش وقتی چشمم به چشمش میوفته وای نمیدونی چقدر دلتنگ روزای خوبمونم:)عاشق چشماشم

2706