2737
2739

یاد خودم افتادم

۸ سالم بود کلاس دوم بودم

معلم و مدیر بلایی نموند ک سزم نیاورده باشن

چون دفتر مشقم و اشتباهی اورده بودم جلو همه دفترمو پرت کرد تو صورتم فحشم داد..

مجبورم کرد بشینم رو زمین خاکی مشق بنویسم و بقیه بچه ها با پاشون رو دفترم و دستام پا میزاشتن خاکی میکردن لباسامو دفترای قشنگمو که تازه جلد کرده بودم...جلوی همه زد صورتمو کبود کرد 

جلو بقیه کتکم میزد فحشم میداد 

یعنی روزی نبود من توسط این آدم کتک و تحقیر نشم

الان ۱۲ سال گذشته و من یه آدم افسرده شدم که روزی ۷ تا قرص اعصاب میخورم و ارامبخش

هيچوقت حلالش نمیکنم

هنوز یادمه و با یادآوریش قلبم برای بار هزارم میشکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

منم همینطور کلاس اول بودم من یکسالم زود رفته بود مدرسه یک دختر ۶ساله بودم که از روز اول معلم اشغالم اشکمو درآورد تا روز آخر 

هلم میداد،جلو بقیه تحقیرم میکرد،بلندم میکرد که درس جواب بدم اشکمو درمیاورد و بابقیه بچه ها بهم می‌خندید هیچوقت حلالش نمیکنم الهی هرچی سرم آورد صدبرابرشو خدا سرش بیاره که من الان توسن ۲۳ سالگی هنوز یادم نرفته و افسردم، دلم میخواد فقط یه بار ببینش تف کنم تو صورتش و کلی کتکش بزنم

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

من کلا با تنبیه چه به صورت بدنی چه تهدید اینا مخالفم مخصوصا برای بچه های ابتدایی که خیلی معصوم و کوچیکن متوجه رفتارشون نیستن ، 

ولی از زن ها و دخترای گنده این سایت  که دهنشون هرزه واقعا آدم تعجب میکنه چقدر کینه توزانه راجع به معلمی نظر میدن

تو اون تاپیکه هرچی دهنشون اومد گفتن این یعنی بی فرهنگی ، میتونن انتقاد کنن ولی با کلمات مناسب .اولیا وقتی این دیدگاه رو داره از بچه های کوچیک چه انتظاری دارید

2706