2733
2739
عنوان

شما خواهر بزرگتر داشتید که ازدواج کنه شما مجرد باشید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 53 پست
ببین دلم نمیخواد بمونم زیاد الان سه شب اینجا بودیم ... حس میکنم داره ازم سواستفاده میشه و خودم از زن ...

وا خواهرت یه م توقعش زیاده .شوهرش چند روز یه لقمه غذا نمیتونست درست کنه بخوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر زایمان نزدیکانم پدرم در اومد الهی گفتم دیگه بچه دلرنشین بهشون شوهراشون پلاس بودن دست تنها مهمان خ ...

منم اینجوری ... نمیدونستم از مهمونا پذیرایی کنم  از خواهرم پذیرایی کنم لباس بیارم ببرم خونه جم کنم مامانمم ک طفلی .... شوهرشم میرف میموند بیرون سرکار نمیرف ای جرص میخوردم اخرشم چی قدرم و ندونس گف تو هیچکاری نکردی توام بچه دار بشی من نمیام بمونم حتی دوبار برش داشتم ینی با دستم باندش کردم بعد اون کمرم تق تق صدا میده قبلش اینجوری نبود  ... 

2731
چهار ماهشه بچه !! فک کردم تازه دنیا اومده ، پس یکم لوس کردین خاهرتونو ،من بیست و دوسالم بود موقه زای ...

من دو روز خونه مامانم بودم، روز سوم رفتم خونه خودم، ده روزگی بچه رو خودم بردم حمام، تا حالا همیشه خودم بردمش، اصلا راضی به اذیت مامانم نیستم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
وا خواهرت یه م توقعش زیاده .شوهرش چند روز یه لقمه غذا نمیتونست درست کنه بخوره؟

حتی یبار زردی گرف نوزادش ۴ روز با بچه تو بیمارستان بودن  ما رفتیم خونمون ب ما میگف برچی رفتید خونتون میموندید برای شوهرم غذا درست میکردید 🥲😂

2740
من دو روز خونه مامانم بودم، روز سوم رفتم خونه خودم، ده روزگی بچه رو خودم بردم حمام، تا حالا همیشه خو ...

چه خوب این همش میترسه میگ اب میره تو گوش بچه بعضی وقتا ک مامانم نمیاد ب دوستش میگ شوهر دوستشم شاکیه میگ جموم کردن بچه مگ چیه شما ام بچتونو لوس کردید