2737
2734
عنوان

شما خواهر بزرگتر داشتید که ازدواج کنه شما مجرد باشید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 53 پست
اصلا بهتر آدم خونه خودش بمون

خونه خودم خیلی راحت ترم، مامانم طفلی آرتروز و پوکی استخون شدید داره راضی به اذیتش نبودم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خونه خودم خیلی راحت ترم، مامانم طفلی آرتروز و پوکی استخون شدید داره راضی به اذیتش نبودم

کلا بهتر پرستار بگیرید سر زایمان نزدیکانم پدرم در اومد گفتم اگه باردار شدید پنهان کنید از فامیل نیان دیدنتون

وای نمیشه که من دیدم سزارین سخته  بعد حموم اینا خودت میبردی خواهر من تاحالا خودش نبرده هر دفه ...

من روز سوم خونه خودم بودم، تموم کارامم خودم میکردم، ده روزگی خودم بچمو بردم حمام تا حالا کس دیگه نبرده، شاید باورت نشه ولی از ۵ روزگی با بچه رفتم سر کار

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2740
چندبار این کارو کردم ولی اخرین بار ترسیدم مجبورم باز اونکارو کنم .... 

پس یکم دیگه تحمل کنید شما هم یه روز مادر میشین واقعن بودن مادر کنارتون خیلی التیام بخشه ، احتمالن خاهرتون افسردگی بعد زایمانم دارن شما هم یکم کمکش کنید درست میشه 

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
کارگر ک نمیتونه ... تو این اوضاع اقتصادی ولی واقعا سوسوله تاحالا تو این ۴ ماه بچش و خودش نبرده حموم& ...

اقا دیگه ادم ۳۳ ساله اونقدرام ضعیف نیست نتونه بچه خودشو نگه داره ،قبلش باید فکر اینجاش رو میکرد ،درحد ده روز اول کمک خانواده خوبه ولی دیگه بعد ۴ ماه نیاز نیست،دختر ۱۶ ساله که نیست

نمیتونی تو خونه تون بمونی؟  بچه داری خیلی سخته یه کم مدارا کن با خواهرت خودتم بچه دارشی میفهمی ...

سر زایمان نزدیکانم پدرم در اومد الهی گفتم دیگه بچه دلرنشین بهشون شوهراشون پلاس بودن دست تنها مهمان خودشون یه طرف ناهار شام بپز کارا

خب شما که شرایطو میدونی یه دست لباس با خودت ببر کارگر نمیخواد خواهرت، دلش ارامشی که مادرت بهش میده ...

ببین دلم نمیخواد بمونم زیاد الان سه شب اینجا بودیم ... حس میکنم داره ازم سواستفاده میشه و خودم از زندگیم میمونم ۴ ماهه وضع اینه حتی تو حاملگی رف بیمارستان بستری شد بخاطر عفونت ب مامانم گف تو برو بمون خونم ب شوهرم غذا بده از خواب بیدارش کن منم نرفتم گفتم خودت برو 

ولی الان جرعت تنها موندن ندارم 

کارگر ک نمیتونه ... تو این اوضاع اقتصادی ولی واقعا سوسوله تاحالا تو این ۴ ماه بچش و خودش نبرده حموم& ...

چهار ماهشه بچه !! فک کردم تازه دنیا اومده ، پس یکم لوس کردین خاهرتونو ،من بیست و دوسالم بود موقه زایمانم دخترمم از سه ماهگی بردم حموم ...کلن دوست نداشتم زحمت بدم به کسی

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
2706