2737
2739

بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بلاخره فهمیدم وسط خواستن و نخواستن بودن فقط خودمو نابود میکنه امشب تصمیم گرفتم برای همیشه رهاش کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان اشکامو پاک کردم 

باورت میشه چند وقته دارم گریه میکنم داغون شدم 

از قیافه افتادم از همه چی خاک تو سرم که تو چه منجلاتی خودم انداختم کاش میتونستم ولش کنم رهاش کنم تموم بشه 

•|دیدم که آدمی می‌تواند شفای آدمی باشد✨🤍
2738

مگه میشه ی شبه .... دلم میخاد قلبمو ا جا بکنم شابد فراموش شد این عشق ممنوعه 

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
چرا خودت نخواستی فراموشش کنی ؟ من گاهی اوقات ب این فکر میکنم ک شاید چون خیلی خوب بود سخته فراموش کر ...

چرا خیلی خواستم فراموشش کنم ولی می‌دونی نتونستم یادش که میوفتم حرفاش کاراش نمیتونم 😔کاش برمیگشتم ب دورانی که نمی‌شناختمش

مگه میشه ی شبه .... دلم میخاد قلبمو ا جا بکنم شابد فراموش شد این عشق ممنوعه 

یه شبه ک ممکن نیس ولی یه فرایندی تورو وادار ب این تصمیم میکنه ک اوکی بیخیالش شو و از اونجا تازه پروسه اش شروع میشه  من الان تو اون نقطه ام ک تصمیم گرفتم اگه بر گرده بر نگردم چون میدونم بر میگرده ولی من روزایی رو گذروندم ک نباید اینجوری میگذشت

چه مدت باهم بودین من دوسال

یه سال وچند ماه فک میکردم این با همه واسم فرق داره آره فرق داشت ولی در حقم بی معرفتی کرد نمی‌دونم دارم دیوونه میشم همش با خودم حرف میزنم  

2706