2737
2739
عنوان

با همسرم اومدیم مسافرت

554 بازدید | 20 پست

برای اولین بار

تو عقدیم

بعد انقدر از حرفا و کارای چند روز گذشتش ناراحتم 

که نمیتونم مثل قبل باهاش رفتار کنم 

حس میکنم دارم گند میزنم به مسافرتمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چکا کرده؟؟

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740
نمیتونم  حرفاش یادم میاد کلا حسم از بین میره الان اون خوابیده من چون ذهنم مشغوله خوابم نمیبره

اگه ازش ناراحتی حتما باهاش صحبت کن امروز 

آدما با حرف زدن و گفتگو فقط میتونن ذهنشون رو مرتب کنن

عزیزم از همین الان یاد بگیر که اگه بحثی ناراحتی بینتون پیش اومد همونموقع باحرف زدن حلش کنید.. 

نزار برای بعد... 

وقتی هم که ناراحتی و دلخوری برطرف شد دیگه از یاد ببر و همچین وقتایی که رفتین مسافرت بزار به خوشی و خاطرات خوش بگذره. 

راستی

وقتی دلخوریها رفع شد همونجا چالش کن... اگه یه وقتی سر موضوعی از هم دلگیر شدین حرف گذشته و ناراحتیهای گذشته رو پیش نکش.. فقط راجب همون موضوع حرف بزنید و حلش کنید

خدا،،، تورو خدا🙂

اروم باش عزیزم بذارخاطره خوب بمونه براتون سیاست داشته باش بعدابازبون خوش بهش بگوازش ناراحت شدی الانم استراحت کن این زندگی انقدربالاوپایین دارهاگه بخوای اینجورتاکنی که دووم نمیاری یه خانوم موفق بایدسیاست داشته باشه وبه خودش بهابده پس الان استراحت کن به وقتش باارامش برخوردکن

گاهی انسانم آرزوست
یکی نبوده چندتا بوده روهم جمع شده

گله گذاری و نالیدن برا مردا نتیجه عکس میده 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

اگه رفتارها و کارهاش زیادی رو اعصابه و اگه هنوز عقد نکردی ولش کن بره خودتو راحت کن 

من ۵ سال پیش تو ماه عسل فهمیدم چه کندی زدم با. انتخابم ولی دیگه دیر شده بود الآنم هنوووز دارم چوبشو میخورم روحم و دیگه آزردس

حرفاتو رو کاعذ برا خودت بنویس تا ذهنت خالی بشه بتونی بخوابی یه روش خیلی موثره

دمنوش و یا عرق اسطوخودوس خیلی خوبه اگه بخوری یه گلاب به صورت و ملاجت بزنی

مسافرت جای خوبی برای طرح این چیزا نیست مخصوصا اگه احتنال بدی همسرت هم نتونه ناراحتیش رو مدیریت کنه..بعدا بگو

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)