2737
2739
عنوان

کاش مردم یکم شعور و فرهنگ داشته باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم مریضی مامانمو پنهان کردم از دوستام

به زندگیم قبطه میخوردن که بابام خیلی حواسش بهم هست اما نمیدونستن که من بعد مدرسه میشدم کوزت😂 غذا بپزم خونه جارو کنم چایی بزارم واسه باباشب ساعت ۱۱ میاد خسته اس. شبا تنها تو خونه بخوابم از ترس کل چراغا روشن میزاشتم . 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بگو مامان و بابام یه بحث داشتن رفت خونه خالم شب پیامش دادم که خونه بدون تو صفایی نداره کاش پیشم بودی و از این حرفا

ق

فرداش هم بایام رفت دنبالش اومد خونه

باورش هم نشد برات مهم نباشه چون اگه شل بگیری اونم تیز باشه سریع ماجرا میفهمه و بفهمه نقطه ضعفت شده اذیتت میکنه

حتی اگه همه عالم هم فهمیدن جلو این دوستت اینقد دروغت قشنگ راست جلوه بده که شک کن پیامات درست خونده یا نه

از قدیم میگن حرف بنداز زمین صاحبش برمیداره اگه به روت هم آورد که من خودم تو پیامات دیدم بگو اول که خیلی فضول و بی شخصیتی که پیامای منو دیدی بعد هم اینجور که تو فکر میکنی نیست و بد خوندی و متوجه شدی

در کل محکم جلوش وایسا

2738
بگو مامان و بابام یه بحث داشتن رفت خونه خالم شب پیامش دادم که خونه بدون تو صفایی نداره کاش پیشم بودی ...

مرسی عزیزم همینو میگم این خوبه و اینا اصن یادم نمیاد دقیق چیارو خونده ولی اینو مطمعنم ک خونده

2706