2737
2734
عنوان

هتل در بازار بزرگ تهران

86 بازدید | 8 پست

سلام بچه‌ها، خوبید، من ی سوال داشتم،( ساکنین تهران ) میشه بهم یک هتل خوب در بازار بزرگ تهران ، معرفی کنید فاصله هتل تا بازار بزرگ خیلی نزدیک باشه. واسه خرید عمده دارم میرم تهران، اما هتل خوب بازار بزرگ نمی‌شناسم ممنون میشم راهنماییم کنید✨❤️

مدیریت باشگاه ورزشی (ROy فیت)✨❣️

اونجا مکانش بیشتر مسافر خونه است چون بافتش قدیمیه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیابان سعدی جنوبی، پر از هتل است  هتل های امیرکبیر و فردوسی دو تا از هتل های خوب نزدیک بازار ت ...

مرسی از راهنماییت ممنون✨❤️ فقط من چون شهرستان هستم خیابونا تهران نمی‌شناسم. این سعدی جنوبی ک گفتی مسیرش به بازار نزدیک؟ 

مدیریت باشگاه ورزشی (ROy فیت)✨❣️
2731
مرسی از راهنماییت ممنون✨❤️ فقط من چون شهرستان هستم خیابونا تهران نمی‌شناسم. این سعدی جنوبی ک گفتی مس ...

بله 

سعدی جنوبی از تقاطع ناصر خسرو تا خیابان امیر کبیر هست 

پر از هتل هست، ضلع شرقی خیابان سعدی جنوبی را نگاه کنی پر از هتل هست 

که مشتریان عراقی زیادی هم دارند 

و البته روز اینقدر شلوغ هست و اوتوبوس پارک کردند که برای دیدن تابلوهایشان باید دقت کنی 

و البته مسافرخانه های تمیزی هم در بازار و اطراف بازار تهران هستند 

مرسی از راهنماییت ممنون✨❤️ فقط من چون شهرستان هستم خیابونا تهران نمی‌شناسم. این سعدی جنوبی ک گفتی مس ...

بزن هتل اخوت همون خیابان بازاره

میشه برای پسردارشدنم ی صلوات بفرستید 
2740