2733
2734
عنوان

مرگ مرموز

320 بازدید | 22 پست

شنبه زنگ زدن گفتن ک پسر عموم تو مغازش براثر گاز گرفتگی فوت شده..  مام رفتیم و بی خبر از هرجا ولی یکی گف با زن متاهل رابطه داشته تو مغازه دوتاشونم فوت شدن. لخت  این خبرو باور نکردم ولی دیدم خیلیا گفتن..  حالا واسم سواله  شوهر اون خانم میتونه شکایت کنه سر عموم؟؟ دیه بگیره

حالا واقعیت ماجرا کدوم بود؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا میدونه چندمین بارش بوده که الان رسواشده کاش قبل مرگش به خودش میومد😞

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2738
با زن متاهل  رابطه گاز دوتاشونو گرفته

عزیزم روز بوده یا شب بوده؟

اگه روز بوده وخاب نبودن چطور متوجه شدن؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
متوجه نشدم یعنی عموت برده اون زنرومغازه  یا خود پسرعموت اینکارو کرده

اگه پسرعموت برده که احتمالا بزور هم نبوده الان کسی نمیتونه از عموت شکایت کنه چون احتمالا بی خبر بوده 

همون  عموم زن عموم خاهراش رفتن مغازه دیدن لخت

وای کاش عموت اجازه نمیداد کسی بره داخل تسلیت میگم...

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد