2733
2734
عنوان

دارم تاوان خیانت را میدم

4037 بازدید | 127 پست

من حدود یکسال ونیمه بایه مرد متاهل که دو تابچه داره ارتباط دارم.پارسال بود که اون پیام داد یه دفعه و من اصلا نمیدونم چطوری رفتم تو این رابطه و وابستش شدم.عکسمهامو گذاشته بودم پروفایل اون دید و پیشنهاد داد.هر هفته یا دو هفته یکبار همو می بینیم.اصلا خودم خیلیییی ناراحتم و

الان واقعا عذاب وجدان شدید دارم.حس میکنم آه زنش دنبالمه و نفرینش منو گرفته ولی وابستش شدم.

امسال توی مدرسه ای افتادم که شاگردای کلاسم وحشتناک بدهستن و توی مدرسه شاگردای من از همه بدترهستن.مرتب اولیا و مدیر و معاون ازم ایراد میگیرن.من هرسال کارم فوق العاده عالیه و تدریسم همه میگن عالیه ولی امسال طلسم شده همه چیز.چند روزه با گریه میام خونه.همه چیز بد شده تو کارام گره افتاده😢😢

واقعا حس میکنم به خاطر این کارمه که آه اون زنشه.البته زنش خبر نداره ولی خدا خبر داره که

همه چیز تو این دنیا تاوان داره😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خدا ازت نمیگذره خب؟یادت باشه حتی اگر زنش ام ازت بگذره:)

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2740
2706