2733
2734
عنوان

وای به حالمه اگر بچه دار نشم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 6494 بازدید | 157 پست
یه ساعت بیا بشین توی راهرو انتظار مراکز ناباروری میفهمی اگه همه چیزم جور نبود اشکالی نداره همون خدای ...

تو همون راهرو هم متوجه میشی ک اوه پول نداشته باشی نمیتونی حتی خودتو درمان کنی چ برسه ب بچه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل از خودته چرا توضیح میدی ؟ کسی که میگه تو عقل نداری خودش عقل اینو نداره که بفهمه یه بی عقل نباید بچه بیاره ؟ انقدر واسه شعورت احترام قایل نیست میشینی توضیح میدی قانع کنی ؟ هر چی گفتن بگو باشه گوش نکن اگر هم اصرار کردن و نمیتونی ارتباط رو کم کنی بگو آره می‌خوایم ولی نازایی داریم بچه مون نمیشه هر چی میگین بیشتر استرس بهمون وارد میشه بدتر میشه اوضاع دیگه یک کلمه هم نگید هر وقت بچه‌دار شدیم خبرتون میکنیم   به خانواده خودت بگو من مشکل دارم به خانواده شوهرت بگو شوهرم مشکل داره 

2728

عزیزم کاردرستی میکنی 

بچه بزرگ کردن مسئولیت بزرگیه هم آمادگی روحی و روانی میخاد هم مالی.

کار خوبی میکنی که الان که آماده نیستی مادر نمیشی.

اما اجازه دخالت نده به کسی.

لازم هم نیست توضیح بدی که فلان نداریم و....

خیلی راحت بگو این تصمیم رو منو شوهرم باید بگیریم و به کسی مربوط نیست

از کجا میدونی خدا روزی منو داده؟کو روزی من؟؟؟ این شعارا چیه چرا چشماتونو رو به حقیقت میبندین! بعدش ...

نه بابا این حرف‌ها الکیه 

همین نیم ساعت پیش خانومه داشت گریه میکرد میگفت اجاره خونه نداریم بدیم پول اردو نداریم بچه ام دو ساعته داره کریه میکنه 

کدوم روزی ؟گول این حرف‌ها رو نخور

عزیزم بچه خیلی خوبه شیرینه وقتی بیاد درد بی پولی هم کم می‌کنه     یکی بیار دهنشونو ببند فع ...

یعنی فقط برای دهن بستن مردم یه موجود رو بدبخت کنه 

بچه درد بی پولیه رو کم می‌کنه ؟!.دقیقا چجوری ؟!

پس چرا ما مرحم زخم پدرمون نشدیم؟!

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
عزیزم بچه خیلی خوبه شیرینه وقتی بیاد درد بی پولی هم کم می‌کنه     یکی بیار دهنشونو ببند فع ...

حتما با خودش ی گونی پول میاره؟؟ کم بچه بدبخت نداریم تو ایران ک همش باید کمکشون کنیم آخرشم هیچی

2738
کم شعار بدین ! بچه با خودش روزی نمیاره ! خوب روزی من کجاست؟! اگر بچه روزی داره این همه بچه کار چر ...

آفرین دقیقا 

این همه بچه که عکساش تو فضای مجازیه تو سطل اشغالن تا کمر برای یک لقمه نون اینا چی؟ 

شعار میدن که یکم دل خودشون که برای خودخواهی و تجربه این حس یک بچه رو بدبخت کردن اروم شه و به خودشون تحمیل کنن که کار درستی کردن 😏

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
عاقل شمایی  نه اونایی که برای تجربه کردن حس مادر شدن و خودخواهی خودشون بچه میارن بعد خرج نیازا ...

چندوقت پیش یکیشون میگفت بچه هایی ک اتاق جدا دارن تنبل و بی عرضه هستن

حالا ب اون حرفش ک میگفت تنبلن کاری ندارم

مگهه اتاق جدا داشتن اپشنه؟؟یا یه خواسته خیللی زیاد و بزرگیه ک اینا بعنوان رفاه کامل ازش حرف میزنن!😐😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
از کجا میدونی خدا روزی منو داده؟کو روزی من؟؟؟ این شعارا چیه چرا چشماتونو رو به حقیقت میبندین! بعدش ...

لعنت به شیطون پس کی روزی تو داده توی شکم مادرت جنین بودی  تو بغل مادرت شیر خوار بودی. بزرگ شدی تا الان کی روزیتو داده   حقیقت اینه به خدا باید اعتماد کنی  

خوبه که به قسمت اعتقاد داری ولی گاهی خودمون خیر رو پس میزنیم با دست خودمون   و گر نه به نظر من زندگی همیشه توش رنج هست و سهم هر کس هم مشخصه منتها رنج شیرین داریم و رنج تلخ  رنج شیرین مادر شدن که قطعا سختی داره رو وقتی بجون می خریم تا رنج تلخ تنهایی رو نکشیم این نظر منه  و امیدوارم خدا برای همه خیر بخواد 

مشکل از خودته چرا توضیح میدی ؟ کسی که میگه تو عقل نداری خودش عقل اینو نداره که بفهمه یه بی عقل نباید ...

وااییییی این چه راهنماییه آخه....

بگه مشکل دارن که بدتر میشه و  دخالت ها بیشتر میشه