2737
2739
عنوان

وای به حالمه اگر بچه دار نشم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 6494 بازدید | 157 پست
من چجوری اجازه میدم اخه؟ طرف انقد پروعه میگه من حق دارم نوه بخوام میگم پول مول نداریم شرایط مالیمون ...

چرا اینطوری جوابشونو میدی 

لازم نیست اینارو واسه کسی توضیح بدی . 

تصمیم برای بچه دار شدن ی تصمیم کاملا شخصیه مربوط به خودت و همسرت .

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
منم بهت میگم بزار یک بچه گیرت بیاد  و این نعمت بزرگ را از خودت دور نکن  بزار گیرت بیاد&n ...

این نعمت بزرگ مسئولیت نداره؟نیاز به بستر خوب حای خواب و خوراک پوشاک نداره؟نیاز به تکیه گاه نداره؟؟

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بچه خیلی خوبه شیرینه وقتی بیاد درد بی پولی هم کم می‌کنه   یکی بیار دهنشونو ببند فعلا.متاسفانه بعضی فرهنگ ها اینجوریه.درسته مشکلات مالی هست ولی تا بخواد همه شون حل بشه دیگه نه اعصابی میمونه واسه بچه داری نه طاقتی 

2731

بگو عقیمیم

بگو اجاقمون کوره 

بگو دکتر جواب کرده ولمون کنید شماها

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
یه ساعت بیا بشین توی راهرو انتظار مراکز ناباروری میفهمی اگه همه چیزم جور نبود اشکالی نداره همون خدای ...

کم شعار بدین !

بچه با خودش روزی نمیاره !

خوب روزی من کجاست؟!

اگر بچه روزی داره این همه بچه کار چرا بجای درس کارگری میکنن 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
2740
یه گوشتو بکن در یکی رو دروازه خیلی عاقلی که این شرایط موافق بچه نیستی 

اتفاقا خانواده ها من رو متهم به نادانی و نفهمی بی تجربگی کردن

میدونی هر وقت حرف حرف اونا باشه میگن افرین دانایی

هر وقت به دستوراتشون نه بگم‌میشم نفهم و بیشعور 

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

رابطتو باهاشون کم کن

و اینکه فکر درستی میکن الان وقت بچه نیست

و قرارم نیست روزیش از اسمون بیاد...

قرار نیست زندگیتو بسپری ب بقیه اولی بیاد میگن دومیم بیااد دو تا آخر عمرت برات تصمیم میگیرن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
این نعمت بزرگ مسئولیت نداره؟نیاز به بستر خوب حای خواب و خوراک پوشاک نداره؟نیاز به تکیه گاه نداره؟؟

عاقل شمایی 

نه اونایی که برای تجربه کردن حس مادر شدن و خودخواهی خودشون بچه میارن بعد خرج نیازای بچه میمونن و بچه با عقده بزرگ شه

روزی آوردن بچه با خودش چرته 

اگه اینجوری بود اون خانواده های فقیری که چندتا چندتا بچه اوردن وضعشون این نبود

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706