2733
2739

فرض کنید رابطه اتون تموم شده باشه سر مسائل دیگه

اگه بعدش بفهمین چیکار میکنیدحستون چیه؟ 

چرا من آتیش گرفتم و اینقدر اذیت شدم امروز 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی کارمون تو دادگاه بود همسر سابقم با یه خانم متاهل تیک زده بود از اونجایی که اکانتشو منم داشتم و یادش نبود هر روز پیاماشونو میخوندم

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2731

باید بگم تنها ادمی ک ب غیر من این قدر عذاب کشیده تویی 

ده برابر من عذاب کشیدی 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
کاش آرامش و خوشبختی باشه بعد این عذاب هامون 

عزیزمی

من ک از صبح مثه ابر دارم می‌بارم هنوزم آروم نشدم 

تا نتونم باهاش حرف بزنم آروم نمیشم

هفته پیش دیدمش... ایکاش میتونستم همونجا ب جای چرت گفتن حرفام میزدم 

تو خیلی عذاب کشیده تر از منی

این پسر عمه از لحاظ شخصیت داغونه پاغووون 

اونم نامزد خائن هولت 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2740
عزیزمی من ک از صبح مثه ابر دارم می‌بارم هنوزم آروم نشدم  تا نتونم باهاش حرف بزنم آروم نمیشم ...

شاید عجیب باشه ولی نمیدونم چرا برخلاف همیشه نسبت ب همین پسر داغون آروم تر شدم و واردم از بین رفته 

عزیزم چرا حرفاتون مستقیم نمیزنی بهش تا یکم آروم شه ذهنت؟

موندم چرا نزدم دیوانه ام 

الانم نمیتونم بگم

میترسم بنویسم بدتر شه 

من دارم منفجر میشم ب نظرت چی بنویسم

شاید عجیب باشه ولی نمیدونم چرا برخلاف همیشه نسبت ب همین پسر داغون آروم تر شدم و واردم از بین رفته&nb ...

خیلی داغون شخصیت و طرز برخوردش

حرفاش هم قبول نکن داره بازیت میده 

چون الان نیاز داری ب منبع ارامش یکی ک بهت خبر بده 

چیزی ننویس تماس بگیر

خیلی خسته ام و از خودم ناراحتم چرا وقتی جلوش نشسته بودم حرفام نزدم 

خودمم اشتباه کردم

نمی تونم هیچ جوره کنار بیام... 

نمیدونم خیلی قسم خورد  حتی ب جان مادرش  میدونم قسم دروغ نمیخوره

اعتماد نکن حتی ب قسم 

اون معلوم بود فقط دنبال اینه باهات حرف بزنه تیکه بارونت کنه

2706