2733
2739

مامانا چهار ماه دوران بارداری اشتباهی فولیک اسید ۵ خوردم و الان خیلی میترسم چون شنیدم باعث اوتیسم میشه دوز و مصرف زیادش. با چند تا مادر که بچه اوتیسمی دارن تو نی نی سایت آشنا شدم و سوال که پرسیدم متوجه شدم که دوران بارداری خیلی فولیک اسید خوردن 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم چه ربطی داره من ۳ ماه قبل از بارداری فولیک اسید ۵ خوردم تا ۹ ماهگی هم خوردم چون خودم تالاسمی دارم باید میخوردم بچم ماشالله صحیح و سلامت خیلی هم باهوشه،یه مدت کلا فولیک اسید رو قطع کن بعد مجددا ادامه بده

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه
2742
نه عزیزم چه ربطی داره من ۳ ماه قبل از بارداری فولیک اسید ۵ خوردم تا ۹ ماهگی هم خوردم چون خودم تالاسم ...

خب شما تالاسمی داشتید و مشکل داشتید و بودنتون نیاز داشته. من نه کم خون بودم ونه هیچی سر خود اومدم دوز زیاد خوردم😭

خب شما تالاسمی داشتید و مشکل داشتید و بودنتون نیاز داشته. من نه کم خون بودم ونه هیچی سر خود اومدم دو ...

حالا نگران نباش چیزی نمیشه عزیزم تا جایی که میتونی ماست بخور اونم نه زیاد دوهفته زیاد بخور بعد کمش کن فولیک اسیدم کلا قطع کن

حالا نگران نباش چیزی نمیشه عزیزم تا جایی که میتونی ماست بخور اونم نه زیاد دوهفته زیاد بخور بعد کمش ک ...

قط کردم ولی چهار ماه تمام خورده بودم با دوز زیاد. تو رو خدا برام دعا کنید

قط کردم ولی چهار ماه تمام خورده بودم با دوز زیاد. تو رو خدا برام دعا کنید

خدا بزرگه انشالله هیچی نمیشه برای جنین توی شکمت قران بخون و ماست هم بخور قبلا به ماست ایه الکرسی بخون فوت کن بخور بعدم بسپار به خدا

2738