2752
2734

نه اگه کتاب رو خوب و عمیق بخونی خیلی هم ساده تر از سوالات بعضی معلم‌های مدرسه است

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال ک خیلی سخت بود امسال نمیدونم

پارسال تا ۱۵ گرفتن و پاسی راحت بود بقیه چالشی بود

امسال میگن تا ۱۷ راحته بقیه چالشی

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
2731
نه اگه کتاب رو خوب و عمیق بخونی خیلی هم ساده تر از سوالات بعضی معلم‌های مدرسه است

نگرانیم برای ریاضی فیزیکه. دیدی چقدر تو کتابکارا و ازمون ها سخته سوالاش...میترسم نهایی اونطوری باشه

نگرانیم برای ریاضی فیزیکه. دیدی چقدر تو کتابکارا و ازمون ها سخته سوالاش...میترسم نهایی اونطوری باشه

نترس 

ریاضی و فیزیک به تمرینه 

خوب تمرین کن سعی کن بفهمی فرمول رو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

اصلا به حرفا گوش ندیا کسایی میگن خیلی سخت بوده که نخونده بودن مخصوصا اختصاصیارو

دوست من از اول ترم اختصاصیا رو عمیق و کامل خوند خیلی از عمومی هارو فقط شب امتحانی خوند ولی چون کامل و عمیق خوند معدلش شد 19 و 75

پزشکی تهران قبول شد

اصلا به حرفا گوش ندیا کسایی میگن خیلی سخت بوده که نخونده بودن مخصوصا اختصاصیارو دوست من از اول ترم ...

دمش گرم! ولی من شنیده بودم عمومیارو سخت گرفته بودن چون از کنکور حذف شده

یعنی ریاضی فیزیکش هم در حد کنوور بود؟ زیست چطور؟

زیست اره بعضی سوالا نکات کنکور بود

ریاضی فیزیک هم باز سوال چالشی داشت

ولی اینطور نبوده که همه سوالا سخت باشه

اما درکل خیلیااا افتادن و نتونستن پاس کنن

حداقل شهر ما...چون داداشم میگفت