2733
2734
عنوان

هزینه عمل بینی الان چنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلینیک های دولتی  بین ۱۵ تا ۲۰ میلیونه خصوصی عمل کنی ۵۰ به بالا  هرچی دکتر معروفتر  ...

مهمه بنظرتون؟

من یکی از دوستام صبح عمل کرد شب مرخص شد برم دولتی عیب داره؟

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
2731
هر کس یه نرخی میده اینجا از ۱۸ تومن شروع میشه تا ۸۰

میدونه که هرچقدر پول بدی اش میخوری دماغتون دست هرکسی ندی غضروف ش نابود نکنن که دیگه کاریش نمیشه کرد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
عمه م دو هفته پیش عمل کرد تهران ۲۵ 

مطمئنی با ۲۵ تومن تموم شد؟

میدونی بیمارستان دولتی بود یا خصوصی؟

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
2740
چشم صبر کنین

😘

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
مطمئنی با ۲۵ تومن تموم شد؟ میدونی بیمارستان دولتی بود یا خصوصی؟

بله عزیزم

ماه قبل هم دوستش با همین قیمت عمل کرده بود

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
مهمه بنظرتون؟ من یکی از دوستام صبح عمل کرد شب مرخص شد برم دولتی عیب داره؟

نه عزیزم منظورم تفاوت هزینه بود    خیلی ها دولتی عمل کردن خیلی هم  بینیشون خوشگل و زیبا شده

معجزهءعشق اتفاق افتاد