2737
2734
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8453 بازدید | 442 پست

۱.من اگر مستم تویی در ساغر م

۲.چشم مست یار من میخانه می‌ریزد به هم محفل مستانه را رندانه می‌ریزد به هم دل پریشان می‌کند امواج گیسوی نگار تا که موی آن پری بر شانه می‌ریزد به 

۳. من عاشق آن دیده ی چشمان سیاهم بیهوده چه گویم که پریشان گناهم گر مستی چشمان سیاه تو گناه آسا من عاشق آن مستی یو خواهان گناهم 

زیاده کلا اینا چنتا ش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ز پس صبر تورا  او به سر صدر نشاند او اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها ره پنهان بنماید که ...

به به

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
دو بیتیه یکی درد و یکی درمان پسندد یکی وصل و یکی هجران پسندد من از درمان و درد و وصل و هجران پسن ...

عالی بود

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
2728
۱.من اگر مستم تویی در ساغر م ۲.چشم مست یار من میخانه می‌ریزد به هم محفل مستانه را رندانه می‌ریزد به ...

مرسییی

شب تاریک و سنگستان و من مست

قدح از دست من افتاد و نشکست

نگه‌دارنده‌اش نیکو نگه داشت

وگرنه صد قدح نفتاده بشکست

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
2740

آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم

از شیشه نبودیم که با سنگ بمیریم 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
آمدم سمتش روم با شوق اما ناگهان برق یک حلقه در انگشتش مرا یک آن گرفت:))))

وای

واییی

عالی بودد

بازم بگووو

شعر قشنگی بود

درخیالات خودم درزیربارانی که نیست،میرسم باتو به خانه ازخیابانی که نیست،می نشینی روبرویم خستگی درمیکنی،چای میریزم برایت،توی فنجانی که نیست،بازمی خندی ومیپرسی که حالت بهتراست؟بازمیخندم که خیلی،گرچه میدانی که نیست.....