2733
2739

معلمم،روانشناس کودکم،ولی گیج نیستم ،نمیتونم جواب بی ادبیهای بعضیارو با ارامش بدم ،بگم بفرما سوارم شو...

یک ماهه عقده هاتون دارید اینجا خالی میکنید ،انگار اسلحه گذاشتن رو سرتون که برای معلم بجههاتون هدیه بگیرید 

بعد میشینید توهین میکنید ...

اگه معلما نبودن ک همینقدر سواد نوشتن و خوندن رو نداشتید ،از شکم مامان که دانشمند ب دنیا نیومدین🪱

معلم تاج سره واقعآ 

من شخصا مدیونم همیشه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

خنثی هستم نسبت به معلما 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بخدا هیچکس از هیچکس توقعی نداره .

کسی منتظر هدیه نیست 

اگه یک درصد کسی گل میگیره،هدیه میگیره فقط دلی هست 

هیج اجباری نیست .

ولی سوختن خیلیهارو درک نمیکنم ....

بیخیال حسادت میکنن 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
حرفای اونا که اشتباهه ولی شماروانشناس کودکی به این ادبیات☹️

😐عجب 

یکی دکتره خودش مریض نمیشه؟

یکی روانشناسه اتو کشیده ست؟

این طرز فکر از کجامیاد ...

هرزمان من تو محیط کارم کم و کاستی داشتم اونوقت ب راحتی قضاوت کنین

2738
چون اصلا انتظار ندارن 

بله دیدم اصلا انتظار ندارن ولی نماینده های کلاس خودشونو میکشن بعد به بچه ها هم میگن اگ پول نیارید اسمتون تو لیست نمیره روز جشن هم نباید باشید .اینطوری میشه بقیه مادرا فکر میکنن معلم گفته در صورتی ک اون بنده خدا از همه جا بیخبره و درک هم میکنن شرایط رو انتظار ندارن خانواده ها تو زحمت بیفتن