2737
2734
عنوان

اگه برمیگشتی ۱۹ سالگیت..

208 بازدید | 17 پست

چکاری رو انجام میدادی و چ ماریو انجام نمیدادی؟

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفیق بازی نمیکردم ب زنداداشم اعتماد نمیکردم

چقد لازم داشتم به حرفت

زن داداش ، خواهر نیست!

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2742
واسه هیچ چیزی عجله نمی‌کردم به چینش خدا اعتماد میکردم سریع تر خودمو وارد کار میکردم 

بنظرت خدا حکمتش درسته؟

دقیقا اعتماد نکن راز دلتو نگوو اصلااااااا باهاش صمیمی نشو همون ی روز بدترین ضربه رو میزنه

اللانشم از دشمنیم با داداشم راضیه و لذت میبرع

بنظرت خدا حکمتش درسته؟

دقیق دقیق حکمت خدا درسته یعنی من الان ۲۳ سالمه الان به این نتیجه رسیدم به زور از خدا نباید هیچی بخوام چون خودش بهتر از هرکسی می‌دونه چیو دقیق درست چه زمانی به آدم بده یعنی چینش خدا دقیقه 

2740
دقیق دقیق حکمت خدا درسته یعنی من الان ۲۳ سالمه الان به این نتیجه رسیدم به زور از خدا نباید هیچی بخوا ...

بهترین کامنت و دقیق ترین کامنت 

احسنت 👌👌👌

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706