2733
2734

تو دو تا چیز گیر کردم دوس دارم موهام هم بلند باشه هم دوس دارم کوتاه رو امتحان کنم. موهام فره و تا کمرمه. ولی مدلی دوس دارم  ک تا گردنه و یه چتری کم پشت جلوش داره (باب فر با چتری)  به نظرتون کدومو بزنم؟  میترسم بهم نیاد ولی از جهتی خیلی دوسش دارممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم امتحان کن اگه خوشت نیومد نهایتا دفعه های بعدی نمیزنی، ولی یکی از دوستام موهاش فره جلوشو چتری ک ...

بزار تا بهت مو به موی فیسمو بگم

بیبی فیسم. چشمم قهوه ای روشنه و پوستم گندمی بینیم کوچیکه ولی رو به بالا نیس موهام فرفریه و ابروهام عادیه پرپشت یا کم پشت نیست لبام قلوه ایه تقریبا و فیسم معمولی ن کشیدس ن گرد و لاغرم

2738
من کوتاه کردم اصلا پشیمون نیستم بی بی فیس شدم ولی چتری نزدم البته

عکس میزاری؟ بدون فیسم بود اوکیه موهاتو میخوام ببینم 

و اینک من نمیدونم چرا سایت نمیزاره عکس بزارم انتخابم میکنم ولی نمیاد 

ما منم تا روی باسنمه به سرم زده برم تا گوشام کوتاه کنم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
کاقعا چتری با موی فر؟

اگه یه نگاهی به تاریخ چتری بندازی اولین چتری ها مربوط به موی فر بوده و اینک بگم من چون موهام بلنده فرش افتاده پایین ینی بالا های موهام حالت داره ن فر