2733
2734

بچه ها من اولین بارمه دانشجوی  مدیریت صنعتیم دیپلم ریاضی دارم میخواد بیاد مادرش میگه بچم ضعیفه کل کتاب رو میخواد میخوام بگم کمه کمه ۷ جلسه بیاد هرجلسه یک ساعت و نیم چطوری کار کنم باهاش امتحاناش نزدیکه از فصل اول شروع کنم یا اخر؟ میشه راهنمایی کنید تمرین های کتاب حل کنم یا غیر کتاب هن حل کنم؟

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰

من خودم معلم خصوصی ریاضی ام 

شما از فصل اول کار کن و فقط هم کتاب رو کار کن چون معلم خارج از کتاب سوال نمیده و در حدی که با بچه ها کار کرده میده 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

احتمالا میخواد برای امتحانات آماده بشه ، از فصل اول شروع کن تا آخر ...نمونه سوالات مهم هر فصل از کتاب و نمونه سوال های امتحان ترم پایه چهارم رو از اینترنت پرینت بگیر و هر جلسه حل کنین 

(:

از فصلای اول دونه دونه صفحات کتابو خودت بخون توی خونه 

سوالایی که میدونی سخته رو حل کن براش 

تمرینای اخر فصل هم مهم هستن 

از سایتای مختلف سوالات فصل به فصل رو دربیار باهاش کار کن و اگر تونستی یکی دوتا کار برگه بده ببره خونه جلسه بعد نشونت بده که توی خونه مجبور باشه بخونه 

کتابو تموم کردی چندتا سوال پایان ترمم باهاش کار کن

فقط اینکه دقت کن یکسری روشها جدید هستن برای ضرب و تقسیم که دوره ما نبود من چون برادرمو درس میدم میدونم بعضی جاهش واقعا سخته  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
یک ساعت و نیم برا بچه کلاس چهارم خیلی زیاده کل یادگیری بچه ابتدایی اونم از نوع پسر همون نیم ساعته

نه من معلم خصوصی ام جلسه هام اکثرا ۲ ساعته هست 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740
من خودم معلم خصوصی ریاضی ام  شما از فصل اول کار کن و فقط هم کتاب رو کار کن چون معلم خارج از کت ...

چطورمشتری غریبه پیدامیکنیداشناهست یه نفر شاگردبرام. منظورم شاگردتعدادبیشترچطورگیربیارم

۷۵.۹۲۸۰
من خودم معلم خصوصی ریاضی ام  شما از فصل اول کار کن و فقط هم کتاب رو کار کن چون معلم خارج از کت ...

تو یک ساعت و نیم فقط فصل اول رو درس بدم فردا؟

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
احتمالا میخواد برای امتحانات آماده بشه ، از فصل اول شروع کن تا آخر ...نمونه سوالات مهم هر فصل از کتا ...

از اینترنت بدرد نمیخوره معلمان در حد همون کتاب با بچه ها کار کردن پس از همون کتاب و در همون حد سوال میدن

چطورمشتری غریبه پیدامیکنیداشناهست یه نفر شاگردبرام. منظورم شاگردتعدادبیشترچطورگیربیارم

سپردم دست آشنا دوست همسایه مدرسه ....

تو یک ساعت و نیم فقط فصل اول رو درس بدم فردا؟

اره دیگه بزار کامل فصل اول رو جا بیوفته 

بعد بگو دیگه به این فصل بر نمیگردیم 

اهان معلمی شما؟

بله گفتم که

2706