2737
2739
عنوان

بااین شخص چیکارکنم

34 بازدید | 5 پست

بایه آقایی ۴.۵ماهی حرف زدم میخواستم آشنابشیم برای آینده ولی این اقاقبلا هرچی گندکاری داشته عموم میدونه نه کارمناسبی داره نه خونه ماشین.من تمام اون مدت گفتم دوستون ندارم وهنوز شرایط دوست داشتن پیش نیومده ولی این خیلی ابراز احساسات میکردیه روزبه خودم اومدم دیدم من گه قولی به این اقاندادم هیچوقت ابراز علاقه نکردم.این اقاوابسته من شه خیلی بده بلاکش کردم رفتم واین آقا توهین های خیلی بدی بهم کرد.الان۳روزه همش پیام میده معذرت میخوام میگه گوه خوردم خیلی خلی گوه خوردم اشتباه کردم معدرت میخوام منولبخش لطفا برگرد تواین ۱ماه دق کردم چقدربلهاشون منطقی صحبت میکنم نمی‌فهمه همش میگه توروخدابرگرد دارم میمیرم خیلی التماس میکنه ومن‌میدونم که خانوادم قبول نمیکنن منوبه این آقا بدن صدسال دیگه هم.وگفتم زمان بگدره وابستگی بیشترمیشه این اقا شهرعربب دورازخاتواده کارمیکنه.به نظرتون چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اصلا علاقه ای به این اقاندارم چقددخواستم این حس به وجود بیاد ولی نشدولی ازیه طرف عذاب وجدان دارم

بیخیالش شو عذابم نکش پاش بیوفته هزار تا بدتر از اینارو میکنن مردا