2737
2734

برخلاف تصورم مدیر و معاونا و معلما خییییلی خوب رفتار کردن و آرزوی خوشبختی کردن همکلاسیامم شیرینی گرفته بودن🤭💚کلی حالم خوب شد یجوری گفتن که باهات بد رفتاری میکنن که میخواستم نرم مدرسه

ایجانم خوشبخت شی❤

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مدرسه چطور قبول کرده متاهلی بری مدرسه؟؟؟

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2738

شما باید شیرینی میگرفتی هم کلاسی هات گرفتن؟

انشالله خوشبخت باشی اگر واقعیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

تو زمان ما هر کی ازدواج میکرد اخراج میشد بدون چون و چرا

یادمه یه دختری ازدواج کرده بود رفته بود شناسنامه المثنی گرفته بود با اون میومد ثبت نام تا نفهمن

در کل اگه یه روزی دختردار شدم نمیذارم تو مقطع مدرسه ازدواج کنه خوب نیست

تو اطرافم بودن اینجور ازدواج ها که بعداً انگار تازه به خودشون اومدن

یا خیانت کردن یا جدا شدن

یه عده هم رفتن تو دانشگاه یکی دیگه پیدا کردن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706