2733
2739
عنوان

بچم‌به مادرشوهرم بیشتر وابسته است تا من،ممکنه فک‌کنه اون مامانشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 61 پست
حداقل برای شیر دادن خودت بغلش کن

اره برای شیر دادن خودم بغلش میکنم حتی شبا سعی میکردم خودم بخوابونمش ولی تا گریه میکرد مادرشوهرم میکفت بده من ارومش کنم بعد خودشم میگفت به من بیشتر وابسته است😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من خودم تا ۲ سال اول زندگیم پیش مادربزرگم بزرگ شدم و همچنان تعلق خاطر و وابستگیم بیشتر به او ...

مامان بزرگت تو رو به دنیا اورده؟ یا مامانت

دیکه این برمیگرده به شعور

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2742

نه اون فقط بلنده با بچه چكار كنه ك اروم بشه 

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

عزیزم حساس شدی ،بچه ها عاشق مامانشون هستن 😘منم الان هفت سالشه از اول تا الان همینطوره ولی خب می‌دونم عاشقمه😍

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
اره برای شیر دادن خودم بغلش میکنم حتی شبا سعی میکردم خودم بخوابونمش ولی تا گریه میکرد مادرشوهرم میکف ...

از همین الان شروع کن وابستگیش کم کنی

گریه هم کرد خودت آرومش کن

2738
عزیزم فکر کنم حساس شدی فقط 

اخه الانم که پنج ماه گذشته دیگه دیر به دیر مادرشوهرم میبینیم ولی باز وقتی میبینتش اروم میشه سریع هم به روشهای اون عادت میکنه ولی من که ششب و‌روز باهاشم نمیتونم به چیزی عادتش بدم

شب و روز با همیم همه اش باهاش حرف میزنم 

نمیره خونشون؟

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
مامان بزرگت تو رو به دنیا اورده؟ یا مامانت دیکه این برمیگرده به شعور

خیلیا میتونن مادر بیولوژیکی باشن ولی از نظر عاطفه و احساس هرگز مادر نباشن و چه بسا بچشونو رها کنن و برن و گند بزنن به لحظه لحظه زندگی بچه.😄

مادر برای من صرفا زاییدن نیست،بلکه پرورش دادن،مراقبت حمایت و محبته.

حالا اینکه من بیشعورم یا هرچی که خب با یه جمله قطعا مشخص نمیشه😊🌱

2706