2737
2734

این لعنتی های از خدا بی خبر مگه سوگند نخوردن که حریم شخصی بیمارا رو رعایت کنن چرا اینقدر پست فطرتن فقطم دکتر زنان زایمان اینکارو میکنه هاااا پیش چندییین نفر رفتم همه اینطور واقعا خدا ازشون نگذره متنفرم ازشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اره من حتی پیش یکی رفتم که برا همه مریض ها حداقل ۱۰ دقیقه وقت میزاشت تنها ویزیت می‌کرد اما من که اون اخرا بودن رفتم داخل دو نفر دیگه همزمان با من صدا زد حس بی احترامی بهم داد

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

یه دکتر خوب من میرفتم اینجوری نبود و برا هرکس تنها ویزیت میکردحتی فیلم سونو رو نگه میداشت میگفت فیلم بگیر از جنینت 

یه بار از بیرون اومد دیدمش واقعا متشخص و باحجاب بود به این میگن دکتر

بقیه هم این کار رو میکنن وقتی مطب شلوغ باشه ولی چون خیلی آدم از گفتن ماجرای زانودرد جلوی دیگران ناراحت نمیشه،حواسمون نیست که دکتر ارتوپدی و بقیه هم حریم خصوصی بیمار رو حفظ نمیکنن

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
همه دکترا اینجوری نیستن دکتر تو عوض کن 

پیش ده نفر رفتمممم حتی بیشتر همشون اینطورن خدا لعنتشون کنه با هزار تا خجالت از مشکلم حرف زدم پنج نفر کنارم وایساده بودن تف به شرافت نداشتشون