2733
2734
عنوان

چراااا دکتر زنان زایمان چند نفر رو باهم تو مطبشون صدا میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 60 پست

دکترهای شهر ما هم همینن   تازه دو دقیقه هم بیشتر وقت نمیدن  وااصلا فرصت نمیشه مشکلت رو بگی 

حروم خوردن که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست. ریال به ریال درامد چنین پزشک هایی حرام هست 

به خاطر این موضوع سال هاست پزشک زنان نرفتم یا خود درمانی کردم یا مشکلم رو پیش ماما حل کردم  

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

میگین دکترت رو عوض کن ولی هر جا رفتم همین آش بود همین کاسه 😞 مثلا من اصلا شاید برای معاینه رفته باشم شاید هزااار و یک چیز دیگه ولی بخدا دو تا مریض دیگه کنارم نشستن و قشنگ به حرفام گوش دادن و حتی اینقدر بی شعور بودن فضولی هم میکردن و سوال می‌پرسیدن اینقدر درپیتی بود سونو من با یکی از خانما قاطی شد😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش ده نفر رفتمممم حتی بیشتر همشون اینطورن خدا لعنتشون کنه با هزار تا خجالت از مشکلم حرف زدم پنج نفر ...

وا کدوم دکتر؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
دکترهای شهر ما هم همینن   تازه دو دقیقه هم بیشتر وقت نمیدن  وااصلا فرصت نمیشه مشکلت رو بگی ...

این دنیا که خدا کاری نمیکنه والا هر روز خوشبخت تر میشن ولی اگه خدایی وجود داشته باشه سلول به سلولشون رو جهنم میسوزونه

2731
2738
پیش ده نفر رفتمممم حتی بیشتر همشون اینطورن خدا لعنتشون کنه با هزار تا خجالت از مشکلم حرف زدم پنج نفر ...

منم خیلی جاها رفتم اینطور بوده,اصلا آدم یادش میره چی می خواد بگه

البته چند تا دکتر شنیدم اینکاررو نمیکنن

برام منم سواله وقتی ما پول ویزیت میدیم چرا باید جلوی بقیه حرفهامونو بزنیم مگه دکتر زنان با بقیه دکترا چه فرقی می کنه 

شما که خوبین یه بار من رفتم بنده خدا دختره برای معاینه آماده بود به من گفت برو داخل منم خبر نداشتم خیلی دختره خجالت کشید منم معذب شدم

این دنیا که خدا کاری نمیکنه والا هر روز خوشبخت تر میشن ولی اگه خدایی وجود داشته باشه سلول به سلولشون ...

خیالت تخت اون دنیاشونم آباده 

جالبه من صبح برام سونو نوشت عصر سونو رو بردم گفت دوباره ویزیت بده  دوتا ویزیت میگیرن یه کلمه حرف نمیزنن وجوابت رو درست حسابی نمیدن که بدونی مشکلت چیه وچکار باید بکنی برای حلش  فقط یه کیسه دارو مینویسه که تاثیری هم نداره  دو نفر هم همراهت میفرستن داخل 

ذره ذره حرام باشه براشون 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2706