2737
2734
عنوان

گفتن بعد رمضون جشن میگیریم برات ولی الان به رو خودشون نمیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 93 پست
به مامانت بگو زنگ بزنه بهشون بگه مراسم رو کی میگیرید آخه فامیلامون همش میپرسن عروسی دخترتون کیه

مامانم میگه وظیفه ی اوناس حقیقتا هم منتظر رسیدن کنسول و نصاب پرده ایم و اینکه از انبار جفت فرش اوکی بشه من میخوام تاریخ معلوم شه ولی خب اونا منتظرن اینا نهایی شه بعد تاریخ قطعیو بدن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
🚶‍♀️نرو خونت دیگه تا جشن گرفتن

اصلا خونواده ی شوهرم فضول نیستن خصوصا جاریم 

خونمونم بخاطر اینکه هی کارگر داریم برا تمیزکاری و چیدن وسایل مجبورم سر بزنم و اینکه قفل نمیکنیم در واحدمونو

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت چیزی نمیگه راجب تاریخ مراسم؟

میگه من همه رو همونطور که خودت دوس داری انجام میدیم(آخه راجع به اینکه با کیا قرارداد ببندیم برا عکس و تالار و باغ و لباس و آرایشگاه صحبت کردم)

میگه فقط یکم دیگه صبر کن کلا خیلی ریلکسه و من عجولم و کم حوصله اینم که نوشتم دوساله عقدم از کم صبریمه درواقع یه سال و دو ماهه😂

اگر عروسی میخوای امشب خونه ی پدرت بخواب وتا زمانی که عروسی نگرفتن اونجا نرو اشتباه کردی رفتی

نه این مدلی نیستن اتفاقا خیلی خودشون اهل تجملاتن بیشتر از ما 

برای خونه همش کارگر داشتیم و نصاب میومد و باید بالا سر وسایل میبودم که هی میرفتم 

الانم چون عجولم دلم میخواد سریع تاریخ معلوم کنن

2728
چرا پاتو نمیشکونی بشینی خونه ی بابات والا تو دیگه رسما داری با شوهرت زندگی میکنی چرا زحمت بدن عروسی ...

چقد خشنی😂حرص نخور انقد😁

بخاطر اینکه کارگر و نصاب داشتیم باید بالا سر وسایلم میموندم اونا خودشون خیلی اهل تجملاتن ولی خب چیکار کنم من عجولم یه سال و دوماهه عقد کردیم ولی به همه میگم دو سال از بس کم حوصله م برعکس من شوهرم ریلکسه😂

ما رسم داریم چه مستاجر باشی چه خونه برا خودت باید پرده رو بدیم رو جهیزیه دختر.با اینکه مستاجر بودیم ...

خدا سلامتی بده به بابای شما و بابای خودم خدایی از جون مایه میزارن

سمت ما پرده هم با عروسه بنظرم شبها هم نرو اونجا بخواب در خونتو قفل کن بشین پیش مامان بابات تا شوهرت ...

شوهر من خیلی سرش درد میکنه واسه همین هی خرجا میره بالا براش

از طرفیم حقوقش چهل تومن بیشتر نیست 

از اول گف یکم صبر کنیم که اون چیزایی که تو ذهنم رو بخریم 

مثلا تلویزیون ۴۰اینچ داشت آکبند گفت ۷۰ بگیریم

2740
شوهرت و بگو 

شوهر من خیلی سرش درد میکنه واسه همین هی خرجا میره بالا براش

از طرفیم حقوقش چهل تومن بیشتر نیست 

از اول گف یکم صبر کنیم که اون چیزایی که تو ذهنم رو بخریم 

مثلا تلویزیون ۴۰اینچ داشت آکبند گفت ۷۰ بگیریم

شوهر من خیلی سرش درد میکنه واسه همین هی خرجا میره بالا براش از طرفیم حقوقش چهل تومن بیشتر نیست  ...

در کل بهتره شما به همسرت بگی و ایشون رو بندازی جلو که بره با خانوادش صحبت کنه سریعتر کارا انجام بشه اینکه خودتون یا خانوادتون هدی به خانوادش بگید زیاد جالب نیست شوهرمن و خانوادشم همین طوری بیخیال بودن من شوهرمو دایم هول میدادم جلو که زود باش دیر شد گرون شد تو برو بگو بریم تالار ببینیم و... وگرنه تا دو سه سالم اونم خودشون پیش قدم نمیشدن بسکه بی فکرن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
قربونت ایشالله خوشبخت باشی برای منم دعا کن برگردم سر خونه زندگیم❤️

انشالله به حق علی شما هم با سلامتی و دل خوش میری خونه ی خوشبختیت

در کل بهتره شما به همسرت بگی و ایشون رو بندازی جلو که بره با خانوادش صحبت کنه سریعتر کارا انجام بشه ...

درسته حق با شماست ممنونم از راهنماییت عزیزم