2733
2739
عنوان

گفتن بعد رمضون جشن میگیریم برات ولی الان به رو خودشون نمیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 93 پست
پرده دیگه انصافا با داماده😐ولی شما وقتی شب اونجا میخوابی دیگه چه مراسمی بگیرن😐بی دردسر رفتی خونت ا ...

درمورد امضات  با اجازه اسی توضیح  میدی عزیزم

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما رسم سیاهه نوشتن نداریم

فاکتورها رو نگه دارین

این کارا خوب نیس شاهد بیاریم که چی بشه

حالا یکی رسمش هست انجام بده اوکیه

ولی اگه رسم نیس زشته واقعا

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
پرده تا حالا نشنیدم عروس بگیره  بعد شوهرت فقط اینارو گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

اره بابا تازه تو شهر ما خیلیا مبل راحتی م خودشون میدن 🙄

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

چرا پاتو نمیشکونی بشینی خونه ی بابات والا تو دیگه رسما داری با شوهرت زندگی میکنی چرا زحمت بدن عروسی بگیرن صبح به صبح هم که میری خونه ی بابات خرجتم با اوناس دیگه چی بهتر از این !!!!

2740

ما رسم داریم چه مستاجر باشی چه خونه برا خودت باید پرده رو بدیم رو جهیزیه دختر.با اینکه مستاجر بودیم ولی بابام اومد کله خونه تمام پنجره ها رو پرده زد 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

سلام عزیزم شما نمیتونی با همسرت صحبت کنی برای عروسی ؟ بگی برنامه تون چیه ؟ 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
پرده و حوله و این چیزا باعروسه  وسایل بزرگ مث یخچال گاز ماشین لباسشویی فرش سرویس چوب و این چیز ...

وا خوشبحالتون 

ما رسمه همه بزرگارو عروس میده 

البته من اگه شوهرم خونه نداشت و مجبور بودم مستاجر باشم اصن جهیزیه نمیبردم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706